Fototapety uliczki 

Są 52 fototapety
na stronę
Fototapety Architektura

AS_Turkusowa Latarnia

Efektowna fototapeta z wzorem włoskiej uliczki w kolorystyce czarno – białej i dodatkami w kolorze turkusowym. Dekorację możemy przygotować na wymiar Twojej ściany.

150,00 zł
Fototapety Architektura

AS_Uliczka

Fototapeta z uliczką w Limone - słynnym włoskim kurorcie nad jeziorem Garda. Ciepłe kolory brązów i beżów wprowadzą atmosferę spokoju i równowagi. Wzór doskonale sprawdzi się w sypialni lub przedpokoju. Tworząc zamkniętą perspektywę nada pomieszczeniu głębi. Fototapetę można zamówić na wymiar ściany. Napisz do nas lub zadzwoń, bezpłatnie przygotujemy...

150,00 zł
Fototapety Architektura

AS_Uliczkami miast

Fototapeta z krajobrazem włoskiego miasta. Uliczka w zabudowaniu kamienistych kamienic, przyozdobionych donicowymi kwiatami. Fototapeta jako stylowa dekoracja Twojej ściany. Najpopularniejsza forma dekorowania wnętrz salonów czy sypialni. Bezpieczny dla zdrowia lateksowy i bezwonny wydruk to gwarancja jakości.

225,00 zł
Fototapety Architektura

AS_Schodami w dół

Ciekawa fototapeta powiększająca wnętrze. Perspektywa ścian i prowadzących w dół schodów została zaprojektowana w kolorystyce ciepłego brązu. Wzór doskonale sprawdzi się w salonie lub sypialni wypełniając pustą ścianę powiewem śródziemnomorskiej – starej zabudowy. Zobacz nasze propozycje aranżacji fototapety w przykładowych wnętrzach.

150,00 zł
Główna

AS_Śniadanie u Pana T.

Fototapeta z francuską kawiarnią w kolorze czarno białym i czerwonymi dodatkami. Nowoczesna fototapeta do naklejania na ścianę w kuchni. Zamówienia telefoniczne. Płatność przy odbiorze.

170,00 zł

Katalog: fototapety uliczki do naklejanie na ścianę. Perspektywa kamieniczek, stare włoskie i greckie brukowane zaułki. Tutaj kupisz fototapety winylowe na fizelinie z uliczką. Doskonała jakość i proste naklejanie sprawiają przyjemność zarówno przy naklejaniu jak i podczas użytkowania. Sprawdź aranżację fototapet z uliczką w salonie, sypialni lub przedpokoju. Optycznie powiększenie wnętrza. Fototapetę możesz nakleić zarówno na całą ścianę jak i na jej fragment tworząc kompozycję z kamieniem lub sztukaterią.