Oferta specjalna 

Katalog tematyczny fototapet oferowanych przez art.widi.pl zawiera ciekawe aranżacje dekoracji poprawiających oprawę plastyczną oraz atrakcyjność wnętrza. W katalogu, jedynie nowoczesne fototapety oparte na doskonałej jakości wzorach artystów powiązanych z galerią. Personalizowane wykonanie pozwala na pełną modyfikację elementów zdobniczych: zmi...
Katalog tematyczny fototapet oferowanych przez art.widi.pl zawiera ciekawe aranżacje dekoracji poprawiających oprawę plastyczną oraz atrakcyjność wnętrza. W katalogu, jedynie nowoczesne fototapety oparte na doskonałej jakości wzorach artystów powiązanych z galerią. Personalizowane wykonanie pozwala na pełną modyfikację elementów zdobniczych: zmianę wymiaru, koloru tła, jednego elementu lub przemieszczania poszczególnych fragmentów . Efektywne zmiany prowadzone są do pełnego zestrojenia dekoracji z wyglądem pomieszczenia. Każda fototapeta z kolekcji produkowana jest na certyfikowanych materiałach stworzonych dla dekoracji wnętrz. Fototapety nie są efektem cenowych kompromisów – najlepsze materiały, bezwonny nadruk bezpiecznymi dla zdrowia farbami HP – doskonała jakość. Prezentowana kolekcja znalazła niejednokrotnie uznanie wśród odbiorców indywidualnych oraz biznesowych w kraju oraz za granicami Polski.
More
Są 645 fototapety
na stronę
Główna
AS_Poranek

Fototapeta z wzorem przedstawiającym abstrakcyjną wizję dmuchawców, w postaci połyskliwych baniek. Jest to doskonała fototapeta do ozdobienia salonu, sypialni, kuchni, łazienki, a nawet restauracji, gdzie wprowadzi wyjątkowy klimat. Wzór ten dostępny jest na podkładzie o fakturze ziarna piasku, oraz lnu.

225,00 zł
Fototapety Architektura
AS_Turkusowa Latarnia

Efektowna fototapeta z wzorem włoskiej uliczki w kolorystyce czarno – białej i dodatkami w kolorze turkusowym. Dekorację możemy przygotować na wymiar Twojej ściany.

150,00 zł
Fototapety Motoryzacja
AS_Cuba

Fototapeta z różowo - fioletowym samochodem. Kubańskie auto"yank tanks" na tle czarno białej kolorystyki ulicy i architektury kubańskiej. Dekoracja z motoryzacyjnym akcentem to wzór, który ożywi pokój Twojego syna, bo przecież każdy młody chłopak, to prawdziwy pasjonata kolorowych resorówek.

225,00 zł
Główna
AS_Errata

Fototapeta z klimatycznym mostem Vasco Da Gama. Fototapeta w ciepłych kolorach brązu - sepii. Na dwóch osiach złotego podziału znalazły się: po prawej filar mostu, a po lewej rowerzysta przemierzający kładkę. Po obu stronach kładki znajdują się latarnie. Fototapetę można zamówić w kolorystyce oryginalnej jak i czarno białej. Możliwe dopasowanie do...

225,00 zł
Główna
AS_Tunel

Fototapeta z czarno białym tunelem do nowoczesnego wnętrza. Twój salon lub sypialnia zyska optyczne powiększenie wnętrza. Fototapeta tunel z perspektywą kolumn dedykowana jest do naklejenia na ścianę pomieszczeń w których nowoczesna forma mebli i dodatków w zasadniczy sposób determinuje charakter.

225,00 zł
Miasto
AS_Paryżanka

Fototapeta z wieżą Eiffla. Ciekawy wzór z Pryżem w którym wieża Eiffla została zaprojektowana w kolorze różowym, a otaczające ją budynki w odcieniach sepii. Fototapeta może zostać wykonana w dowolnej kolorystyce. Wieża w kolorze fioletowym, zielonym, czerwonym .... Podobnie - dowolnie można zmieniać tło wzoru na czarno biały, seledynowy, pomarańczowy....

225,00 zł
Kwiaty
AS_Kwiatostan

Kwitnąca kwiatowa gałąź w brzoskwiniowych kolorach. Zapach wiosny w Twoim mieszkaniu gwarantowany. Chciałbyś coś zmienić w swoim salonie? Zadzwoń. Mamy wszechstronny wybór dekoracji z kwiatami. Wydruk na fototapecie całkowicie bezpieczny dla zdrowia, bezwonny. Zamów również laminowaną fototapetę do kuchni.

225,00 zł