Fototapety na szafę 

Są 341 fototapety
na stronę
Główna

AS_Errata

Fototapeta z klimatycznym mostem Vasco Da Gama. Fototapeta w ciepłych kolorach brązu - sepii. Na dwóch osiach złotego podziału znalazły się: po prawej filar mostu, a po lewej rowerzysta przemierzający kładkę. Po obu stronach kładki znajdują się latarnie. Fototapetę można zamówić w kolorystyce oryginalnej jak i czarno białej. Możliwe dopasowanie do...

225,00 zł
Główna

AS_Nocny zgiełk

Fototapeta pełna samochodów okraszona intensywną kolorystyką, różnobarwnych karoserii i poświaty mieniącego się w oddali miasta. Ulica, noc, refleksy odbijające się światła. Wzór został zaprojektowany w taki sposób aby uwypuklić głębię tonącego pod mrocznym niebem miasta z lśniącymi wieżowcami oraz umiejscowione na pierwszym planie samochodów.

225,00 zł
Brzozy

Fototapeta las brzozowy

Fototapeta las brzozowy. Fototapeta z pniami brzóz o charakterystycznej kolorystyce biało szarej. Intensywność kolorów wzmacnia kontrast z zieloną trawą i liśćmi.

225,00 zł
Główna

AS_Lawendowe wzgórze

Wzgórza otoczone łanami lawendy. Toskania. Kolory główne: fioletowy, zielony i błękitny. Falujące na ciepłym wietrze lawendowe pole unosi wokół niezwykły aromat – aromat z perfum, wykwintnych potraw i Francji. Przede wszystkim Francji. Lawendowa fototapeta może zostać wykonana wedle potrzeb – na wymiar

225,00 zł

Modne fototapety na drzwi szaf wnękowych. Zmierz rozmiar poszczególnych drzwi, wybierz numer wzoru i wyślij do nas zapytanie. Bezpłatnie dopasujemy fototapetę do drzwi Twojej szafy i wycenimy fototapetę. Otrzymasz pełną informację łączeni z instrukcją montażu. Fototapety docinamy do podanych wymiarów. Fototapetę wyślemy do Ciebie gotową do naklejenia. Nie będziesz musiał docinać fototapety. Jeżeli Twoja szafa ma cztery drzwi, otrzymasz cztery kawałki fototapety dopasowane do ich wymiaru. Montaż jest bezproblemowy i prosty. Fototapetę możesz nakleić na płytę wiórową, laminat, szkło, szybę – na każdego rodzaju powierzchnię. Mamy ogromne doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu fototapet na szafy.