Fototapety czarno białe 

Są 53 fototapety
na stronę
Morze

AS_Morze

Czarno biała fototapeta z plażą w tropikach. Ładna fototapeta do ozdobienia salonu lub sypialni. Plaża piasek, palmy - fototapeta na wymiar ściany.

225,00 zł
Paryż

Fototapeta dachy Paryża

Fototapeta dachy Paryża w czarno białej kolorystyce. Dachy paryskich kamienic nad którymi unosi się wieża Eiffla. Fototapetę zamówisz na wymiar ściany.

225,00 zł
Główna

AS_Most Brooklyn

Dekoracja z Kolekcji Czarno Białej. Fototapeta z Mostem Brook-lińskim łączącym nowojorskie dzielnice Brooklynu i Manhattanu. Brooklyn Bridge to jeden z najstarszych wiszących mostów, solidny, okazały budzący szacunek. Prezentowane ujęcie budowli powoduje tworzenie się głębi i perspektywy na zdjęciu. Tego rodzaju wzoru optycznie powiększają wnętrza.

225,00 zł
Fototapety ścienne

Fototapeta piwnica z winem

Fototapeta piwnica z winem w butelkach ułożonych na stojakach wzdłuż piwnicznego korytarza. Kamienne mury i leżakujące wino tworzą unikalny klimat. Zamów na wymiar ściany.

225,00 zł
Brzozy

Fototapeta brzozy czarno-białe

Fototapeta z czarno białymi brzozami. Pięknie uwypuklona, charakterystyczna dla brzóz biała kora na pniach. Fototapeta na wymiar ściany.

225,00 zł

Fototapety czarno białe - B&W w stylowej kolorystyce. Nowoczesny druk lateksowy gwarantuje, że Twoja fototapeta będzie tylko w odcieniach czerni, bieli i szarości. Fototapeta w kolorystyce czarno białej wspaniale pasuje do luksusowych, ekskluzywnych wnętrz. Monochromatyczne kolory sprawiają, że cienie, promienie słońca, mgła lub deszcz zostają podkreślone i uwypuklone. Jeżeli szukasz stylowej, modnej i ekskluzywnej fototapety koniecznie sprawdź ofertę fototapet czarno białych.