Fototapety do salonu 

Są 196 fototapety
na stronę
Kwiaty

Fototapeta kwiat magnolii

Delikatna fototapeta magnolia na beżowym tle. Kompozycja kwiatu magnolii do ozdobienia ściany w salonie lub sypialni. W tle głównego kwiatu, zarys płatków magnolii. Trwała i prosta w naklejaniu fototapeta winylowa na fizelinie. Na Twoje życzenie możemy dopasować fototapetę do wymiaru ściany lub zmienić jej kolorystkę.

225,00 zł
Fototapety Architektura

AS_Uliczkami miast

Fototapeta z krajobrazem włoskiego miasta. Uliczka w zabudowaniu kamienistych kamienic, przyozdobionych donicowymi kwiatami. Fototapeta jako stylowa dekoracja Twojej ściany. Najpopularniejsza forma dekorowania wnętrz salonów czy sypialni. Bezpieczny dla zdrowia lateksowy i bezwonny wydruk to gwarancja jakości.

225,00 zł
Fototapety Architektura

AS_Turkusowa Latarnia

Efektowna fototapeta z wzorem włoskiej uliczki w kolorystyce czarno – białej i dodatkami w kolorze turkusowym. Dekorację możemy przygotować na wymiar Twojej ściany.

150,00 zł
Uliczki

AS_Stylowa uliczka

Fototapeta"stylowa uliczka" w sepii z czerwonymi dodatkami. Perspektywa starych kamieniczek zakończona łukową bramą. Na uwagę zasługuje brukowana kamienna ulica. Fototapeta uliczka doskonale zaadaptuje się na ścianie salonu lub przedpokoju. Perspektywa fasad kamienic optycznie powiększy wnętrze. 

150,00 zł
Mosty

Fototapeta most kolejowy

Fototapeta ze stalowym mostem kolejowym optycznie powiększająca wnętrze. Stalowa konstrukcja mostu doskonale wpisuje się w nowoczesny styl mieszkania modernistycznego. Zamów na wymiar ściany.

225,00 zł
Drzewa

Fototapeta Jesienny Park

Jesienna fototapeta z drzewami. Wschód słońca w parku. Trawa pokryta czerwonymi liśćmi kontrastują z zielonymi liśćmi na drzewach. Fototapetę można zamówić na wymiar ściany. 

225,00 zł
Fototapety Architektura

AS_Schodami w dół

Ciekawa fototapeta powiększająca wnętrze. Perspektywa ścian i prowadzących w dół schodów została zaprojektowana w kolorystyce ciepłego brązu. Wzór doskonale sprawdzi się w salonie lub sypialni wypełniając pustą ścianę powiewem śródziemnomorskiej – starej zabudowy. Zobacz nasze propozycje aranżacji fototapety w przykładowych wnętrzach.

150,00 zł
Fototapety Architektura

AS_Uliczka

Fototapeta z uliczką w Limone - słynnym włoskim kurorcie nad jeziorem Garda. Ciepłe kolory brązów i beżów wprowadzą atmosferę spokoju i równowagi. Wzór doskonale sprawdzi się w sypialni lub przedpokoju. Tworząc zamkniętą perspektywę nada pomieszczeniu głębi. Fototapetę można zamówić na wymiar ściany. Napisz do nas lub zadzwoń, bezpłatnie przygotujemy...

150,00 zł
Główna

AS_Agis

Fototapeta z orchideą w kolorystce beżowo kremowej. Modny wzór fototapety o wyrazistych kwiatach i charakterystycznych zamkniętych pąkach. Dekoracja poprawi efekt wizualny salonu lub sypialni w jasnym kolorze kremu i brązowymi dodatkami. Fototapetę można zamówić na wymiar ściany. Przyjmujemy również zamówienia telefoniczne 723-555-725

225,00 zł
Główna

AS_Przestrzeń

Fototapeta powiększająca wnętrze z czarno białym tunelem. Perspektywa kolumn oraz ich cień na posadzce tworzą zrównoważoną harmonię nowoczesnego stylu. Fototapetę tunel z powodzeniem nakleisz zarówno na ścianę w salonie jak i sypialni. 

225,00 zł
Tunel

Fototapeta tunel nowoczesny

Fototapeta nowoczesny tunel w czarno białej kolorystyce. Szare cienie wokół kolumn tworzących perspektywę. Optyczne powiększenie wnętrza. Fototapetę z tunelem zamówisz na wymiar ściany.

225,00 zł

Ekskluzywne fototapety do salonu. Fototapety z bliska i daleka wyglądają pięknie. Z niewielkiej odległości fototapeta uwydatnia walory estetyczne związane ze strukturą ziarenek piasku lub tkanego lnu. Struktura jest wyraźna i wyczuwalna przy dotyku. Fototapeta do salonu może pozostać nie laminowana co znacząco obniża koszt fototapety. Fototapety w najmodniejszych kolorach sepii, beżów i kremów. Tutaj znajdziesz fototapety z kwiatami, abstrakcyjne lub z urokliwymi uliczkami. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na wory fototapet one color. Wyizolowany kolor na fototapecie: most, samochód, rower może zostać wykonany w dowolnym kolorze pasującym do dodatków w salonie. Fototapety nie emitują zapachów – fototapety są bezwonne.