Do salonu 

Ekskluzywne fototapety do salonu. Fototapety z bliska i daleka wyglądają pięknie. Z niewielkiej odległości fototapeta uwydatnia walory estetyczne związane ze strukturą ziarenek piasku lub tkanego lnu. Struktura jest wyraźna i wyczuwalna przy dotyku. Fototapeta do salonu może pozostać nie laminowana co znacząco obniża koszt fototapety. Fototapety...
Ekskluzywne fototapety do salonu. Fototapety z bliska i daleka wyglądają pięknie. Z niewielkiej odległości fototapeta uwydatnia walory estetyczne związane ze strukturą ziarenek piasku lub tkanego lnu. Struktura jest wyraźna i wyczuwalna przy dotyku. Fototapeta do salonu może pozostać nie laminowana co znacząco obniża koszt fototapety. Fototapety w najmodniejszych kolorach sepii, beżów i kremów. Tutaj znajdziesz fototapety z kwiatami, abstrakcyjne lub z urokliwymi uliczkami. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na wory fototapet one color. Wyizolowany kolor na fototapecie: most, samochód, rower może zostać wykonany w dowolnym kolorze pasującym do dodatków w salonie. Fototapety nie emitują zapachów – fototapety są bezwonne.
More
Są 187 fototapety
na stronę
Fototapety Architektura
AS_Uliczkami miast

Fototapeta z krajobrazem włoskiego miasta. Uliczka w zabudowaniu kamienistych kamienic, przyozdobionych donicowymi kwiatami. Fototapeta jako stylowa dekoracja Twojej ściany. Najpopularniejsza forma dekorowania wnętrz salonów czy sypialni. Bezpieczny dla zdrowia lateksowy i bezwonny wydruk to gwarancja jakości.

225,00 zł
Fototapety Architektura
AS_Turkusowa Latarnia

Efektowna fototapeta z wzorem włoskiej uliczki w kolorystyce czarno – białej i dodatkami w kolorze turkusowym. Dekorację możemy przygotować na wymiar Twojej ściany.

150,00 zł
Fototapety Architektura
AS_Schodami w dół

Ciekawa fototapeta powiększająca wnętrze. Perspektywa ścian i prowadzących w dół schodów została zaprojektowana w kolorystyce ciepłego brązu. Wzór doskonale sprawdzi się w salonie lub sypialni wypełniając pustą ścianę powiewem śródziemnomorskiej – starej zabudowy. Zobacz nasze propozycje aranżacji fototapety w przykładowych wnętrzach.

150,00 zł
Fototapety Architektura
AS_Uliczka

Fototapeta z uliczką w Limone - słynnym włoskim kurorcie nad jeziorem Garda. Ciepłe kolory brązów i beżów wprowadzą atmosferę spokoju i równowagi. Wzór doskonale sprawdzi się w sypialni lub przedpokoju. Tworząc zamkniętą perspektywę nada pomieszczeniu głębi. Fototapetę można zamówić na wymiar ściany. Napisz do nas lub zadzwoń, bezpłatnie przygotujemy...

150,00 zł