Fototapety wodospady 

Są 16 fototapety
Wodospady

Fototaeta wodospad w lesie

Kolorowa fototapeta wodospad w lesie. Niewielki - uroczy wodospad spływający kaskadami między drzewami. Fototapetę zamówisz na wymiar ściany.

225,00 zł
Wodospady

Fototapeta na ścianę wodospad

Fototapeta na ścianę - wodospad wśród zieleni. Niewielki wodospad z meandrami wody spływającej po ścianie porosłej trawami. Kolorowa fototapeta z zielonym wodospadem na ścianę mieszkania.

150,00 zł
Wodospady

Fototapeta wodospad do...

Fototapeta z wodospadem na tle porośniętych mchem i trawami kamieni. Pogodna - zielona fototapeta na której spływająca woda tworzy urocze meandry i zakola. Fototapeta na wymiar ściany do sypialni.

150,00 zł
Wodospady

Fototapeta wodospad do salonu

Fototapeta z wodospadem i zielonymi trawami dedykowany do naklejania na ścianę salonu. Piękna zielona kolorystyka poprawi wystrój Twojemu wnętrzu. Fototapeta na wymiar ściany.

225,00 zł
Wodospady

Fototapeta turkusowy wodospad

Fototapeta wodospad w lesie nad rozlewiskiem. Piękny i kolorowy wodospad z turkusowymi wodami do aranżacji w sypialni. Możesz zamówić na wymiar ściany.

225,00 zł
Wodospady

Fototapeta wodospad do...

Fototapeta wodospad do łazienki - laminowana - odporna na zmywanie - prosta w naklejaniu. Kolorowa fototapeta z zielonym wodospadem do łazienki. Zamów na wymiar ściany.

170,00 zł
Wodospady

Fototapeta krajobraz wodospad

Fototapeta z wodospadem na tle leśnego krajobrazu. Woda spływająca kaskadami po skałach porośniętych mchem i trawami. Zamówisz na wymiar ściany.

170,00 zł
Wodospady

Fototapeta wodospad na...

Fototapeta wodospad na wąską ścianę do przedpokoju. Ciekawa perspektywa głębokiej ekspozycji spływającej wody. Z uwagi na pionowe ułożenie wzoru, fototapeta idealnie nadaj się do naklejania na ścianę w przedpokoju.

170,00 zł
Wodospady

Fototapeta kolorowy wodospad

Fototapeta z kolorowym wodospadem. Piękne kolory jesieni w kompozycji wody spływającej przez skalną ścianę i wpadającą do turkusowego jeziorka. Zamów na wymiar ściany.

150,00 zł

Fototapety z wodospadami. Potężne kaskady wodne lub niewielkie załamania strumyków. Fototapeta z wodospadem świetnie pasuje do łazienki lub salonu. Każda z prezentowanych w sklepie fototapet może zostać wykonana w dowolnej kolorystyce i rozmiarze.