Ostatnio przeglądane

Producenci

Brak producentów

Kliwia | Fototapeta kwiaty Zobacz większe
 • Drukuj

 • Kliwia | Fototapeta kwiaty

  Fototapeta z kwiatem Kliwii. Piękna dekoracja z płatkami kwiatów. Możemy zmienić kolor oraz rozmiar, tak aby pasowała do Twojego wnętrza.

  More details

  225,00 zł

  Informacje o fototapecie

  Materiał
  Ekskluzywna fototapeta winylowa na fizelinie wytwarzana na indywidualne zamówienie. Trwały - strukturalny podkład fototapety pochodzi z holenderskiej linii tapet BN International. Nadruk bezzapachowymi i bezpiecznymi dla zdrowia tuszami lateksowymi HP.
  Druk lateksowy HP Fototapeta winylowa na fizelinie BN InternationalCertyfikat zielonego łabędzia Nordic Eco Label  Efektowne przetłoczenia fototapety– struktury:

  Chropowatość imitująca ziarno piasku nawiązuje do chropowatości starych fotografii oraz piasku na plażach Adriatyku. 
  56549277815302_en_13002.jpg

  Chropowatość imitująca tkany len. Elegancka struktura polecana do towarzystwa drewnianych mebli, tkanin, dywanów.
  91762110615306_en_13006.jpg


  Manufaktura i dbałość o szczegóły

  Oferujemy m
  anufakturę wykonania z indywidualną dbałością o szczegóły. Łączymy najnowocześniejszą ekologiczną (Nordic Swan) technologię druku lateksowego z wieloletnim doświadczeniem grafika przygotowującego wybrany przez Ciebie wzór fototapety. Nie oferujemy fototapet wykonywanych setkami powtarzalnych fabrycznie wzorów. Zapewniamy, że Twoja fototapeta będzie dekoracją przygotowaną specjalnie dla Ciebie, dopasowaną do Twoich potrzeb i unikalną.


  Indywidualny opiekun zamówienia
  Nad Twoim zamówieniem będzie miał pieczę indywidualny opiekun zamówienia. Dopilnuje jakości druku, przygotowania do wysyłki oraz dostawy fototapety. Odpowie na wszystkie Twoje pytania związane z zamówioną fototapetą oraz doradzi w jaki sposób nakleić ją na ścianę.


  Na co masz wpływ przy tworzeniu fototapety
  Fototapetę możesz zamówić na wymiar ściany z dopasowaniem do skosów, wnęk na okna i drzwi. Możesz poprosić o zmianę koloru na sepię, czarno-biały lub wyizolowanie jednego koloru uzyskując indywidualne wyrafinowane wzornictwo.


  Wzornictwo
  W galerii art.widi.pl nie znajdziesz 30 milionów fototapet. Naszym celem jest unikalne wzornictwo tworzone przez naszych grafików w oparciu o doskonałej jakości zdjęcia.

  Podobne

  30 innych fototapet z tej kategorii: