Fototapeta do salonu

Fototapeta do salonu dodaje piękna we wnętrzu i sprawia, że domownicy i goście są oczarowani Twoim salonem. Szlifować “diament” - kształtować "brylant" salonu doskonałego. Nadszedł czas, aby rozsiąść się wygodnie na kanapie i odpocząć po pracowitym dniu. Jeszcze chwila i tak właśnie się stanie. Ciepły koc, lampka wina i miły wieczór. Jeszcze tylko ostatnia dekoracja do salonu. Fototapeta - w tej sprawie możemy pomóc. Nasza manufaktura, którą nazwaliśmy Art.widi.pl od wielu lat pomaga w spełnianiu marzeń produkując fototapety dedykowane do ozdobienia ścian w salonie. Na wymiar ściany i na wymiar oczekiwań. Mamy dla Ciebie unikalną i do tego darmową ofertę aranżacji wybranej przez Ciebie fototapety w salonie, a dokładniej w przesłanym przez Ciebie zdjęciu salonu. Po prostu napisz do nas lub zadzwoń. Czytaj więcej o fototapetach w salonie

Są 276 fototapety
na stronę

Masz salon w mieszkaniu lub domu, a zatem warto zadbać o jego wygląd. Poprawić stylistykę i w jedno popołudnie sprawić, że stanie się chlubą Twoją, domowników oraz powodem do zazdrości Twoich gości. Masz oczywiście rozterki co do wzoru oraz, czy ten, a nie inny wzór fototapety powinien się znaleźć na ścianie salonu. To oczywiste. Fototapetę w salonie będzie oglądać każdy, kogo zaprosisz do swojego wnętrza. Może Twoje obawy są jawne, ale najczęściej skryte: "czy aby na pewno dobrze wybieram?".

Jest rozwiązanie dylematów związanych z fototapetą do salonu - wizualizacja z aranżacją

Tylko w naszym sklepie zanim zamówisz fototapetę możesz sprawdzić jak będzie wyglądała na ścianie salonu. To jest możliwe i od prawie 10 lat realizowane przez at.widi.pl Praca grafika + fototapeta + salon, a dokładniej jego zdjęcie = darmowa aranżacja, którą otrzymasz na maila. Możesz przypuszczać, że będzie ładnie, ale zobaczyć, to jednak jest więcej niż przypuszczenie. Po prostu wybierze taką, jaka Cię interesuje fototapeta do salonu w Twoim mieszkaniu i tego samego dnia zobaczysz ją w aranżacji. Minimalizuj ryzyko złego wyboru - upewnij się, że wybór fototapety jest doskonały.

Najmodniejsze fototapety do salonu do wielu lat

Możemy szepnąć słówko o fototapetach jakie wybierane są od dekady przy ozdabianiu ścian w salonach. Może zaskoczy Cię fakt, że najpopularniejszymi fototapetami przy metamorfozie salonów są kwiaty - zwłaszcza duże kwiaty. Na podium znajdą się również abstrakcje, oraz panoramy miast. Natomiast w małym, nowoczesnym salonie sprawdza się fototapeta z tunelem. Sprawdź aranżacje wzorów oferowanych w naszym sklepie art.widi.pl, a jeżeli szukasz czegoś innego,, napisz do nas. Możemy znaleźć praktycznie każdy wzór fototapety do salonu jaki powstał. Zwłaszcza popularnością cieszą się dekoracje oparte i wywodzące się ze zdjęć naszych klientów. Na ścianach wyglądają zjawiskowo i co najważniejsze zawsze możesz się pochwalić, że projektantem ozdoby w Twoim salonie jesteś Ty. Prawda, że masz doskonały gust?!

Trzymając się utartych wzorców fototapet dedykowanych do zdobienia salonu

Pamiętaj, że Twój salon (choćby był taki sam jak tysiące innych) jest jednak inny. Widać w nim Twój indywidualny dotyk. To jak zewnętrzne dna wnętrza. Taka też powinna być fototapeta do salonu w Twoim mieszkaniu. Indywidualna i oparta na Twoich marzeniach, doświadczeniach, pragnieniach i zmyśle estetyki. Czasami nasi klienci pragną odwzorować wnętrze z aranżacji. Kupić takie same meble, wykuć okno w ścianie salonu, gdyż tak właśnie prezentuje się salon na zdjęciu. Stop. Warto jednak poczuć swój własny klimat. Twój salon z fototapetą będzie idealny, gdy powstanie z Twoich marzeń. Podobnie fototapeta do salonu będzie idealna, gdy spełni Twoje pragnienia. Napisz do nas - postaramy się je urzeczywistnić - razem stworzymy dekorację do Twojego idealnego salonu.

Ekskluzywny salon wymaga ekskluzywnej fototapety

Ekskluzywne fototapety do salonu. Fototapety z bliska i daleka wyglądają pięknie. Z niewielkiej odległości fototapeta uwydatnia walory estetyczne związane ze strukturą ziarenek piasku lub tkanego lnu. Struktura jest wyraźna i wyczuwalna przy dotyku. Fototapeta do salonu może pozostać nie laminowana co znacząco obniża koszt fototapety. Fototapety w najmodniejszych kolorach sepii, beżów i kremów. Tutaj znajdziesz fototapety z kwiatami, abstrakcyjne lub z urokliwymi uliczkami. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na wory fototapet one color. Wyizolowany kolor na fototapecie: most, samochód, rower może zostać wykonany w dowolnym kolorze pasującym do dodatków w salonie. Fototapety nie emitują zapachów – fototapety są bezwonne.

Ściana w salonie podświetlona bocznym światłem, a co na to fototapeta?

Może wydać się to dziwne, ale ten drobny niuans waży bardzo wiele. Wyobraź sobie ścianę w salonie. Naklejasz na nią fototapetę. Później przychodzi wieczór i włączasz światło i zamiast podziwiać wzór oglądasz białą plamę odbitego światła. Tak się stanie, gdy gładką, błyszczącą powierzchnię oświetlisz pod kątem. Tak się stanie z gazetą lub na fototapecie w Twoim salonie. Co więc zrobić? Jeżeli masz zaprojektowane boczne oświetlenie ściany na której będzie fototapeta możesz

  • wyłączyć światło i oglądać fototapetę w ciemności, lub...
  • zastanowić się na kupnem fototapety do salonu ze strukturą, która rozprasza światło.

Czy to nie szczęśliwy zbieg okoliczności, że w naszej ofercie znajdziesz właśnie takie fototapety? To wybór wypracowany przez wiele lat doświadczeń. Możemy wprawdzie sprzedawać gładkie materiały, ale wiemy z czym się one wiążą (biała plama światła przy podświetleniu zamiast wzoru), dlatego wybieramy fototapety strukturalne.