Fototapeta krajobraz

Fototapety z krajobrazami: łąkami, górskimi przełęczami, morzem oraz leśnymi polanami doskonale wpisują się w ozdabianie ścian mieszkań nowoczesnych jak i opartego na tradycyjnych wzorcach. Idealne połączenie piękna natury oraz architektury stylu pejzażu, pozwala na upiększenie ścian w mieszkaniu. Fototapeta z krajobrazem jest najpopularniejszą i najmodniejszą kategorią dekoracji ściennych. Promienie słońca współgrające z zacienionymi enklawami liści, chmur i rozłożystych drzew, sprzyjają wyciszeniu i spokojowi. Dekorując ścianę fototapetą z motywem krajobrazu zyskasz ponadczasową ozdobę wnętrza o nasyconych kolorach. Ciekawe tematy tapet z art.widi.pl przeniosą Twoje wnętrze w urokliwe krajobrazy Toskanii, Tatr, Mazur oraz Prowansji. Warto wiedzieć, że oferowane dekoracje są drukowane na holenderskich materiałach winylowych na fizelinie. Trwałe i proste w naklejaniu i co najważniejsze piękne z motywem pejzażu. W art.widi.pl spełnisz dekoracyjne marzenia o pięknym salonie lub sypialni ozdobionym fototapetą o tematyce krajobrazu. Każdy wzór z naszej galerii dopasujemy do wymiarów ściany w Twoim wnętrzu - zaaranżujemy w taki sposób, aby wzbudzić idealny efekt stylistyczny, a Twoje mieszkanie zyskało najpiękniejszą ozdobę.

Są 88 fototapety
na stronę

Fototapeta z wzorem tunelu

W naszym sklepie spełnisz marzenia o pięknej dekoracji na swoją ścianę. Ozdoby, której źródłem jest piękny, wręcz idylliczny pejzaż. Wiemy, że najważniejsze jest Twoje zadowolenie, a można je osiągnąć jedynie przez powierzenie wykonania dekoru fachowcom specjalizującym się w druku fototapet. Działamy na zasadzie manufaktury i ozdobienie wnętrza jest naszą pasją. Twoją nagrodą będzie idealnie dobrana ozdoba, którą łatwo nakleisz na ścianę, będzie trwała i co najważniejsze poprawi wygląd pomieszczenia. W galerii fototapet z krajobrazami dostrzeżesz przede wszystkim polskie tematy pejzażu. Kochamy Polskę i doceniamy dary jakie nam oferuje. Tatrzańskie szczyty i przełęcze, romantyczne pejzaże wiejskie oraz falujące morską bryzą Bałtyku. Trzymamy rękę na pulsie dekoracyjnych trendów i podążając za nimi stawiamy przed Tobą ofertę dekoracji ściennych z najpiękniejszymi widokami polskich pejzaży. Zanim dostrzeżesz ich piękno, zanim zdecydujesz się na zdobienie ściany wybranym modelem, zwróć uwagę, że każda tapeta może zostać dopasowana do wymiarów. Każda ściana oraz każde wnętrze jest inne. Twój salon lub sypialnia wyróżniają się doskonałym stylem, ale możesz go wzbogacić. Zachęcamy do postawienia na produkty zdobnicze z tematem krajobrazu. Prawdopodobnie najpiękniejszym motywem zdobniczym stosowanym do nadaniu ścianom przestrzeni.

Szczególne cechy fototapety z pejzażem

Zachwyt jaki budzą dekoracje ścienne z pejzażami jest wynikiem ich powiązania z naturą, przestrzenią oraz kolorystyką. Temat polskiej wsi, uroczych parków lub idyllicznych zakątków pobudzają natchnione poetycznie promienie słońca, cienie i gra świateł. Światło bowiem jest nieodłącznym elementem pobudzenia ozdoby z pejzażem. Przenikająca przez sklepienie liści promienna aura tajemniczości wprowadza bajkowy charakter. Nie infantylny, ale magiczny. Wnętrze ozdobione takim motywem „rozkwitnie” nową jakością. Przeniesiesz się wprost do symulowanej dużym wydrukiem przestrzeni. Temat pejzażu jest bardzo ważny. Wystawi świadectwo Twoim zainteresowaniom i poczuciu estetyki. Zadbaj więc o swój pokój naklejając na ścianę taką tapetę z pejzażem, która wzbudzi zachwyt u domowników i gości. Podsumowując malowniczy charakter fototapet z modelem krajobrazu, zwracamy Twoją uwagę na przestrzenny charakter 3d, innowacyjną formę firmamentu doskonalącą wykończenie ścian z adaptacją widoków natury.

Zyskaj fototapetę z motywem krajobrazu

Dekoracja z krajobrazem, to wzór z widokiem na łąkę, jezioro, panoramę gór lub morza. Poszukując krajobrazu w źródłosłowie odnajdujemy „obraz kraju”. Urokliwe krainy, które chcesz odwiedzić lub zabrać do domu. Nasz sklep umożliwia przeniesienie piękna pejzażu na ścianę mieszkania. Doskonały dekor zadba o walory estetyczne wnętrza i sprawi wiele radości. Zyskując piękny widok na pejzaż, Twoje pomieszczenie stanie się wizytówką, którą z radością pokażesz gościom. Pamiętaj, że fototapety o temacie krajobrazu są ponadczasowe, a ich walory zdobnicze stosowane są w każdej aranżacji wnętrz. Gdy dla ozdobienia ścian w mieszkaniu szukasz piękna opartego na estetyce natury - dekoracje z krajobrazem będą idealnym wyborem.

Dla wnętrz wymagających szerokiej perspektywy doskonałym tematem dla ściennego dekoru będzie krajobraz morza obejmujące widokiem plażę, wydmy i oczywiście fale uderzające o brzeg. Dla inicjowania spokojnego klimatu we wnętrzu warto wybrać polski Bałtyk, a dla wnętrz bardziej dynamicznych klifowe skandynawskie nabrzeża z falami rozbijającymi się o skały. W galerii Art.widi.pl znajdziesz oba tematy, a ich dobranie zależy od temperamentu jaki chcesz uzyskać.

Bardzo modnym modelem, który od wielu lat cieszy się popularnością jest pejzaż wodospadów oraz ich naturalnego otoczenia. Połączenie spokojnej rzeki lub strumienia z dynamiką kaskady aranżuje zmysłową korelację ing i yang. Wodospady na tle otwartych przestrzeni lub zaciszne strumienie otoczone lasem. Każdy znajdzie odpowiedni dla siebie motyw krajobrazu z wodospadem.

Walory techniczne tapet z pejzażem

Ważne jest na jakim materiale zostanie wykonana fototapeta z pejzażem. Proponujemy wersję premium. Najlepszy podkład na rynku produkcji holenderskiej – winylowy na fizelinie. Mamy dla niego certyfikat trudno-palności oraz higieniczny. Mało kto zwraca uwagę na certyfikaty. Może i słusznie, gdyż co z tego, że produkt ma certyfikat. Certyfikat jest jednak wyznacznikiem jakości. Zauważ, że wskazuje na wysoką jakość, gdyż dla tanich produktów nikt o certyfikaty nie zabiega.

Fototapeta z motywem krajobrazu do salonu czy do sypialni

Każde wnętrze zyska na przestrzeni i pięknym pejzażu natury. Salon z widokiem na Alpy, sypialnia z widokiem na Park narodowy Yellowstone. My skłaniamy się ku pejzażom polskich ostępów, ale jesteśmy otwarci na każdy temat związany z pięknym widokiem natury. Nowoczesne wnętrze lub stylowe – tradycyjne będą atrakcyjniejsze z dekoracyjną ozdobą krajobrazu 3D. Minimalny wkład pracy wystarczy aby powstała zachwycająca przestrzeń o nietuzinkowej optyce.