Fototapeta Paryż 

Unikalna kolekcja fototapet z Paryżem. Wyselekcjonowane wzory na których znajdziesz słynną wieżę Eiffla oraz Paryskie uliczki. Zwróć uwagę na nietypową kolorystkę od kolorów naturalnych, przez czarno białe i sepię po izolowane kolorem.

Są 16 fototapety

Różowa wieża, dachy Paryża oraz barwna jesienna Paryska kamienica. Fototapety drukowane są ekologicznymi farbami lateksowymi. Fototapeta nie ma zapach i jest bezpieczna dla zdrowia. Jeżeli szukasz najlepszych fototapet z Paryżem nasza kolekcja jest właśnie dla Ciebie. Proste naklejanie zapewnia fizelina z wierzchnią warstwą strukturalnego winylu. Na życzenie możemy wykonać dowolną Paryską fototapetę. Napisz do nas jakiego wzoru szukasz. Może jest, to Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, wzgórze Montmartre lub schody prowadzące do Bazyliki Sacré-Cœur. Dajemy 99% szans na odszukanie każdego wzoru.

Do jakiego wnętrza fototapeta z Paryżem? Doskonała kompozycja i rozpoznawalność Paryża sprawia, że dekoracje są zawsze modne i polecane przez architektów wnętrz do ozdabiania zarówno salonu, sypialni jak i przedpokoju. Jeżeli nie masz pewności, czy wybrana fototapeta będzie pasowała do Twojego wnętrza, wyślij do nas zdjęcie pokoju, a my na ścianie umieścimy Paryż. Aranżacje są bezpłatne i może zawsze o nie poprosić.