Fototapeta tunel 

Tutaj kupisz ascetyczne w wyrazie fototapety tunel do naklejania na ścianę. Szczególny rodzaj fototapet z tunelem 3D, które optycznie powiększą wnętrze i jednocześnie nie determinują wyglądu pomieszczenia.

Są 12 fototapety

Będąc tłem dla wyposażenia pozwalają na kreatywne dodatki. Fototapeta z tunelem cechuje perspektywą generowaną przez oddalające się – coraz mniejsze kolumny. Taką fototapetą poprawisz stylistykę wnętrza zachowując jednocześnie jej wyraz. Najczęściej fototapeta tunel będzie jednokolorowa: czarno biała lub w sepii, a zatem odcieniach brązu. Wzory tuneli najczęściej są stosowane przy dekorowaniu nowoczesnych mieszkań. Nie muszą być naklejane na całą ścianę. Częstą praktyką jest aplikowanie tapety na fragment ściany lub w mniejszej skali np. jako obrazu.

Wspaniałe, że do nas trafiłeś. Oferujemy, właśnie to, czego szukasz. Fototapety tunel 3D na wymiar, które łatwo nakleić na każdą ścianę. Montaż naprawdę jest bardzo prosty - wystarczy klejem posmarować ścianę (re-gipsową, gładź lub tynk tradycyjny) i docisnąć suchą fototapetę. Montaż jest prosty, gdyż to są tapety winylowe na fizelinie. Masz wątpliwości? Słusznie - trzeba to sprawdzić. Zatelefonuj do dowolnego tapeciarza i zapytaj jaką tapetę najłatwiej się nakleja. Stawiamy 30% rabatu, że wskaże właśnie winylową na fizelinie. Fototapeta tunel z efektem 3d po pół godzinie ozdobi Twoją ścianę.


Lubisz ładne i funkcjonalne dekoracje? Jakie? Funkcjonalne? To wydaje się niemożliwe, aby ozdoba była funkcjonalna, a jednak tą cechę śmiało możesz zestawić do fototapety tunel, której potencjał optycznego powiększania wnętrza pozostawia w tym temacie daleko w tyle każdy inny wzór i rzeczywiście we wnętrzu będzie pełnił bardzo ważną funkcję - powiększy je. Tą niewiarygodną zdolność doceniają architekci wnętrz przy stylizacji zarówno małych jak i dużych powierzchni. Mała sypialnia skorzysta uzyskując efekt głębi, a większa dekoracyjność z doskonałą jakością wzorów. W naszej galerii, każda fototapeta tunel jest wykonana na bazie plików graficznych o najwyższych standardach jakości. Rozdzielczość rzędu 60 mpx sprawia, że zdjęcie jest nadzwyczaj ostre, a zatem tapeta, zarówno z dalszej jak i bliskiej odległości będzie prezentowała się wspaniale budząc zachwyt.


Chcesz optycznie powiększyć wnętrze, zmienić nudną ścianę w perspektywę niezrównianej głębi, zamierzasz niskim kosztem i bez zbędnego remontu wykonać metamorfozę wnętrza, szukasz rozwiązań ponadczasowych i jednocześnie minimalistycznych? Idealnie! Doskonale wybierasz! Fototapeta tunel jest właśnie dla Ciebie. W galerii prezentujemy tylko te wzory, które cieszą się największą popularnością. Jeżeli szukasz innego wzoru napisz do nas. Jeżeli chcesz dopasować tapetę do wymiarów ściany - napisz do nas. Jeżeli marzysz o nowoczesnej dekoracji, która uwypukli Twoje piękne meble i będzie współgrała z dywanem - napisz do nas. Pomożemy w odszukaniu idealnej dekoracji na ścianę do Twojego salonu lub sypialni. Zastanawiasz się, czy fototapeta tunel będzie pasowała do Twojej skośnej ściany w przedpokoju i jak ułoży się w narożniku ścian - napisz do nas. Od ośmiu lat pomagamy w spełnianiu marzeń o pięknych wnętrzach. Aranżujemy dekoracje pod konkretne wnętrze. Pozostajemy do Twojej dyspozycji art@widi.pl