Fototapeta Wenecja

Fototapety z Wenecją na ekskluzywnych materiałach, które dopasujmy do rozmiaru Twojej ściany. W galerii fototapet o tematyce Wenecji znajdziesz motywy nierozerwalnie kojarzące się z tym miastem. Weneckie gondole, maski, karnawał, kanały i architektura łącząca się z życiem wenecjan. Każda fototapeta z motywem Wenecji zostanie wykonana na zamówienie z dekoracyjną strukturą holenderskich materiałów.

Są 14 fototapety
na stronę

Tworzymy zakochane w klimacie krajobrazów weneckich, dekoracje ścienne. Poczuj klimat weneckiego karnawału. Zapomnij się na weneckiej uliczce. Fototapeta pomoże zmienić wygląd - przeprowadzić metamorfozę Twojego wnętrza. Kończysz remont i zastanawiasz się czym ozdobić ścianę? Dobrym pomysłem będzie przyozdobienie ścian wenecką tapetą. Ładna, strukturalna ozdoba o ekskluzywnym wyglądzie, którą z uwagi na materiał (winyl na fizelinie) łatwo nakleisz na ścianę.

Atrakcyjne weneckie klimaty w Twoim mieszkaniu

Wielki format drukowanych dekoracji ściennych pomoże w gruntownej odmianie wnętrza. Poczuj klimat weneckiego stylu. Tapeta idealnie się do tego nadaje. Możesz ozdobić całą ścianę lub wykonać iluzję okna z widokiem na krajobraz Wenecji. Fototapety, które znajdziesz w galerii art.widi.pl są doskonałej jakości. Zachwycające szczegółami oraz intensywną kolorystyką. Szukasz innych zdjęć z Wenecją? W naszych zbiorach dekorów, które trzymamy w magazynach jest znacznie więcej modeli o weneckim klimacie. Napisz do nas, a wyszukamy dokładnie tą ozdobę, której szukasz do swojego mieszkania.

Trzymaj się stylistyki Wenecji w dekorowaniu ścian

Skoro szukasz idealnej fototapety z tematem Wenecji, całe Twoje pomieszczenie powinno do niej nawiązywać. Bogato zdobione łóżko w stylu weneckim. Dodatki na ścianach i podłodze. Zasłony na oknie o charakterze weneckiego klimatu. Dobierze odpowiedni wzór, a kolorystykę dopasujemy wg Twoich wymagań. Zwróć uwagę na projekty weneckich ozdób ściennych z naszej galerii. Każda z fototapet opowiada swoją unikalną historię zdobniczego krajobrazu. Aranżując dekorację nawiążesz do tej opowieści. Gondole przy placu Św. Marka unoszące się na wodzie czekają na turystów. Grand Canale po którym pływają motorówki i większe łodzie. Maski weneckie. Koloryt 2000 letniego miasta stoi przed Tobą otworem.

Styl ekskluzywny z weneckimi dekoracjami

Fototapeta z motywem Wenecji łączy niesamowite zdobienia tematu z wysublimowaniem, szlachectwem i ekskluzywnością. Prostota nawiązująca do idealizmu stylistycznego. Weneckie wzory dekoracji sprawdzają się we wnętrzach dostojnych, ale pogodnych. Ekskluzywne i piękne na najlepszych materiałach. Dekorując dom tematem Wenecji nie możesz iść na kompromisy. Fototapeta musi być doskonała, gdyż będzie przedstawiała doskonałe weneckie miasto.