Fototapeta bambus

Ładne fototapety z bambusami wydrukowane bezwonnymi i bezpiecznymi dla zdrowia tuszami lateksowymi (certyfikaty). Doskonała jakość, to połowa sukcesu. W art.widi.pl kładziemy nacisk na intensywną kolorystykę, co w przypadku fototapet z motywem bambusa jest bardzo ważne. Kolor zielony bambusowych pędów na fototapecie jest intensywny i zachwyca szczegółami. Każdą dekorację z bambusem możesz zamówić w dowolnym rozmiarze oraz w wersji laminowanej polecanej do łazienki, kuchni lub salonu SPA. Sprawdź aranżacje. Każda fototapeta bambus została ukazana jako ozdoba ściany w różnych wnętrzach. Chcesz sprawdzić jak Twoje wnętrze będzie wyglądało z fototapetą o temacie bambusa? Napisz do nas i wyślij zdjęcie. Darmowa aranżacja czeka na Ciebie.

Są 9 fototapety

Fototapeta o modelu bambusa, a zatem dekoracja orientalna z bardzo wysoką trawą, która będzie pasowała do wystroju wnętrz zarówno o charakterze dalekowschodnim jak i do pomieszczeń, gdzie ważna jest prosta linia pionowych pędów bambusa. Fototapeta bambus może zostać wykonana w dowolnym rozmiarze, a galeria z ofertą jest jedynie sygnałem naszych przepastnych magazynów fototapet. Bambusy są symbolem świeżości, dalekich podróży, naturalnej estetyki i spokoju. Cechy, które nadadzą Twojemu wnętrzu idealną harmonię oraz wysmuklą je tworząc iluzję wyższego wnętrza. Fototapeta z motywem bambusa jest stale obecna w kanwie modnych dekoracji ściennych. Zielone liście bambusowych pędów sprawiają przyjazny klimat oraz promieniują ciepłem.

fototapeta bambus

Przyjazny klimat z fototapetą w bambusy

Najwspanialsze wzory dekoracji ściennych łączą w sobie naturę, jej kształty oraz cudowną kolorystykę, która ożywia wnętrze. Właśnie takie fototapety o temacie bambusów sprzedajemy. Możesz dobrać do swojego wnętrza bambusową ścianę lub pojedyncze bambusy, które zachwycają drobnymi listkami, a wszystko w intensywnych kolorach zieleni bambusa. Fototapeta idealna do ozdobienia ściany w łazience lub kuchni. Sprawdź aranżację fototapet z motywem bambusa, którymi zainspirujesz własne wnętrze do metamorfozy.

Zapomnij się w bambusowym lesie - dekoracja ścienna z charakterem

Dalekowschodnie trawy o intensywnej zielonej kolorystyce - takie właśnie są fototapety z bambusami. Sprzyjają odpoczynkowi i relaksowi. Zyskasz pogodny klimat we wnętrzu np łazience. Kolor zielonych bambusów  harmonizuje ze wszystkimi barwami, a zatem dodatki możesz umieścić w dowolnym kolorze. Zwróć uwagę na pionowe ułożenie pędów bambusowych kłączy. Przypominają paseczki i podobnie do nich, gdy fototapeta z bambusem ozdobi ścianę wysmukli wnętrze i optycznie uniesie sufit. Uzyskasz złudzenie, że sufit jest wyżej.