Fototapety bambus

Ładne fototapety z Bambusami wydrukowane bezwonnymi i bezpiecznymi dla zdrowia tuszami lateksowymi (certyfikaty). Doskonała jakość, to połowa sukcesu. W art.widi.pl kładziemy nacisk na intensywną kolorystykę, co w przypadku fototapet z motywem bambusa jest bardzo ważne. Kolor zielony bambusowych pędów na fototapecie jest intensywny i zachwyca szczegółami.

Są 8 fototapety

Fototapeta bambus, a zatem dekoracja orientalna z bardzo wysoką trawą, która będzie pasowała do wystroju wnętrz zarówno o charakterze dalekowschodnim jak i do pomieszczeń, gdzie ważna jest prosta linia pionowych pędów bambusa. Fototapeta może zostać wykonana w dowolnym rozmiarze, a galeria z ofertą jest jedynie sygnałem naszych przepastnych magazynów. Bambusy są symbolem świeżości, dalekich podróży, naturalnej estetyki i spokoju. Cechy, które nadadzą Twojemu wnętrzu idealną harmonię oraz wysmuklą je tworząc iluzję wyższego wnętrza. Fototapeta z motywem bambusa jest stale obecna w kanwie modnych dekoracji ściennych. Zielone liście bambusowych pędów sprawiają przyjazny klimat oraz promieniują ciepłem.

Przyjazny klimat z fototapetą w bambusy

Najwspanialsze wzory dekoracji ściennych łączą w sobie naturę, jej kształty oraz cudowną kolorystykę, która ożywia wnętrze. Właśnie takie bambusy w formie fototapet sprzedajemy. Możesz dobrać do swojego wnętrza bambusową ścianę lub pojedyncze bambusy, które zachwycają drobnymi listkami, a wszystko w intensywnych kolorach zieleni bambusa. Fototapeta idealna do ozdobienia ściany w łazience lub kuchni. Sprawdź aranżację fototapet z motywem bambusa, którymi zainspirujesz własne wnętrze do metamorfozy.