Fototapety czarno białe

Fototapety czarno białe - B&W w stylowej kolorystyce. Nowoczesny druk lateksowy gwarantuje, że Twoja fototapeta będzie tylko w odcieniach czerni, bieli i szarości. Fototapeta w kolorystyce czarno białej wspaniale pasuje do luksusowych, ekskluzywnych wnętrz. Monochromatyczne kolory sprawiają, że cienie, promienie słońca, mgła lub deszcz zostają podkreślone i uwypuklone. Jeżeli szukasz stylowej, modnej i ekskluzywnej fototapety koniecznie sprawdź ofertę fototapet czarno białych.

Są 66 fototapety
na stronę

Sklep internetowy art.widi.pl oferuje do sprzedaży fototapety czarno białe z realnie odwzorowaną kolorystyką monochromatyczną. Wyróżnia nas dbanie o unikalny kolor czarno biały bez fioletowego lub różowego nalotu. Skala szarości w takich fototapetach jest wykładnią charakteru wzoru. Im więcej kontrastów, tym bardziej dynamiczna stenie się fototapeta czarno biała. Możesz wybrać delikatniejsze odcienie szarego w stylu glamour, które jako spokojniejsze wtopią się w kolorystykę wnętrza. Najczęściej fototapeta czarno biała wiąże się z architekturą miast: Paryża, Nowego Jorku lub Wenecji. Rzadziej jednolita kolorystyka czerni i bieli stosowana jest do wzorów z roślinami, aczkolwiek jest jeden wyjątek - fototapety czarno białej z brzozami, gdzie czerń i biel kory drzewa występując w naturze stają się niejako naturalne.

Czym różni się fototapeta czarno biała od szarej lub srebrnej

Kolorystycznie nie różnią się niczym. Odcienie koloru szarego występują na każdej fototapecie czarni i bieli. Szarość jest pochodną - uzupełnieniem koloru czarnego i białego - łącznikiem spajającym kompozycyjnie ostre przeciwności. Kolor szary znajdziemy w cieniach, gradientach, przejściach tonalnych. Całkowicie szara tapeta byłaby wyprana z dynamiki. Jeżeli zależy Ci na ładnej dekoracji o mocnym zarysie kolorystycznym wybieraj fototapety czarno białe. Nasze galeria wzorów zawiera właśnie takie dekoracje.