Fototapety do kuchni

U nas zamówisz laminowane fototapety do kuchni na wymiar ściany, które z bliska oraz daleka wyglądają doskonale. Liczy się jakość zdjęcia użytego do wykonania fototapety. Taką jakość posiadają nasze wzory. Wybieraj w typowo kuchennych motywach fototapet jak: owoce, warzywa, kawa, ciastka lub napoje. Specjalnie dla dekorowania kuchni zaprojektowaliśmy też serię fototapet z powtarzalnym wzorem tak zwane fototapety na metry. Możesz kupić dowolną szerokość i wysokość uzupełniając dekoracyjnie ścianę między meblami kuchennymi. Pamiętaj, że przesyłamy darmowe wizualizacje fototapety w zdjęciu Twojej kuchni. Czytaj więcej o fototapetach do kuchni

Są 242 fototapety
na stronę

Szukasz alternatywy dla kafelków. Znudziła Cię ściana z glazurą i chcesz stworzyć stylową przestrzeń w której z przyjemnością zjesz obiad lub przyjmiesz gości. Nasze propozycje fototapet do kuchni spełnią Twoje oczekiwania. Nasycona kolorystyka, trwałe i nie blaknące kolory, łatwość utrzymania czystości to tylko niektóre cechy oferowanych dekoracji. Proponujemy fototapety winylowe na fizelinie - laminowane, które jak dobry izolator ochroni ścianę przed wodą i jednocześnie pozwoli ścianie swobodnie oddychać.

Najlepszy sposób na czyste wnętrze - fototapety do kuchni laminowane

Dla tych co się znają, laminowanie nie ma tajemnic, ale opis kategorii fototapet stosowanych we wnętrzach kuchennych, czytać będą również osoby, dla których wspomniane laminowanie “owinięte” jest w woal tajemniczości. Zatem, wprost mówiąc: laminowana fototapeta jest pokryta specjalnym:

 • tworzywem - folią, lub
 • lakierem,
 • nazywanym laminatem płynnym

Laminat osłania farbę - nadruk na tapecie, przed wodą, tłuszczem oraz tym wszystkim czym w kuchni możesz ją zabrudzić. Pomidorki, oliwa, masło, a nawet ostre jak dobrej jakości nóż kuchenny - spojrzenia zawistników, zostaną powstrzymane. Laminat na fototapecie się sprawdzi, a kuchnia jest nadal czysta. W sklepie Art.widi.pl też lubimy schludne i czyste kuchnie. Szukaliśmy dłuższy czas najlepszego laminatu dla fototapet. Każdy jest inny. Jeden może pękać, inny rozwarstwiać się, ale ten, który my stosujemy zapewni spokojne lata użytkowania fototapety w Twojej kuchni. Jest trwały wodoodporny i spójnie izoluje. Musi być trwały, gdyż pracuje w fabryce jedzenia. Smażymy co się da i zmywamy na potęgę * STOP * Historyczna wzmianka w poprzednim zdaniu traktuje o retro kulinariach, obecnie dla zachowania zdrowia wszystko gotujemy na parze. Niemniej dobrze jest wiedzieć, że gdyby była taka potrzeba, fototapeta laminowana do kuchni wytrzyma sąsiedztwo smażenia. Dodatkowo, aby rozwiać wątpliwości maksymalnie wiedz, że sprzedajemy w Art.Widi.pl fototapety winylowe, które sam w sobie, nawet bez laminatu są trwałe. Aby przekonać się o trwałości tapet, które sprzedajemy poproś o próbki. Są ładne i za darmo. Wystarczy, że podasz adres na jaki je wysłać.

Tak. Sprzedajemy fototapety do kuchni na wymiar ściany

W sklepie Art.Widi.pl zamówisz prawdziwą fototapetę na wymiar ściany w swojej kuchni. Przygotujemy fototapetę w taki sposób aby uwzględnić:

 • różne wysokości szafek,
 • wnękę pod okap kuchenny,
 • oraz ten mały paseczek przy oknie z którym nigdy nie wiadomo co zrobić.

Napisz do nas podając wymiary ścian. Przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę fototapety do kuchni zwymiarowanej w taki sposób, aby pasowała. Bardzo lubimy gdy nasi klienci grymaszą, gdyż to oznacza, że wiedzą czego chcą. Podobnie jak w życiu ważne, aby powstała między nami nić porozumienia. Staniemy się sojusznikami kuchennej metamorfozy. Wspólnie wyczarujemy najpiękniejszą tapetę kuchenną w Polsce na którą będziesz patrzyła każdego poranka.

Fototapeta do kuchni: maki, storczyk i abstrakcja - darmowa wizualizacja we wnętrzu

Mamy zaledwie kilka lat dekoracyjnych doświadczeń. Pierwszy raz sklep Art.widi.pl pomógł klientom przy dekorowaniu kuchni w kwietniu 2009 roku. Od samego początku wiedzieliśmy, że sprzedajemy tapety w kontekście spełnianych marzeń o ładnych kuchniach. Czy spełnienie marzeń można zaliczyć do udanych, gdy efekt fototapety w kuchni pozostaje tajemnicą do chwili naklejenia jej na ścianę? Podobnie jak Ty i my, też wolimy wiedzieć (zobaczyć), przekonać się o słuszności wybranego wzoru do kuchni. Mamy więc ofertę jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej. Sprawdź, zobacz, przekonaj się jeszcze przed złożonym zamówieniem jak Twoje kuchnia będzie wyglądała z fototapetą. Wyślij do nas zdjęcie swojej kuchni, a później, na przesłanym od nas zdjęciu z aranżacją fototapety w kuchni sprawdź, czy wybór jest właściwy. Dowiesz się, czy ideałem dla Twojej kuchni jest wzór fototapety ze storczykiem na kamieniach w wodzie, a może plasterki owoców. Przekonaj się ile radości daje “ubieranie” własnej kuchni w której codziennie przygotowujesz potrawy w nowe “stroje uszyte” na miarę. Sami jesteśmy ciekawi efektu. Wybierz więc wzór fototapety, która będzie pasowała do Twojej kuchni lub napisz do nas jaki temat byłby dla niej najlepszy oraz prześlij zdjęcie kuchennej ściany. Przygotujemy dla Ciebie za darmo nową, piękną aranżację kuchennej odsłony

Przepis na idealną fototapetę do kuchni - co można okleić

Było już o jakości, materiałach, wzorach i darmowych wizualizacjach kuchennej tapety, a zatem pozostało napisać o możliwościach oklejania. W kuchennej przestrzeni możesz okleić:

 • ścianę,
 • lodówkę,
 • zmywarkę,
 • drzwi,
 • szafki kuchenne

Prawie wszystko w kuchni można okleić, ale co za dużo, to… Więc warto się zdecydować. Najczęściej oklejana jest ściana w kuchni pod szafkami. Zobacz fototapety między szafki w kuchni z naszej galerii. Ściana między szafkami jest wymagająca i musi być odpowiednio zabezpieczona. Zwyczajowo w tym miejscu nakładana jest glazura ceramiczna, zwana potocznie kafelkami. Idea kafelków jest słuszna, ale mało awangardowa oraz ograniczona ilością wzorów. Co innego fototapeta między szafki kuchenne. Tutaj wzorów są miliony. Zaczynając od tematyki typowo kuchennej: owoce, woda, kwiaty - po nowoczesną stylistykę fototapet inspirowanych kuchnią w postaci napisów lub abstrakcji.

Pytanie najważniejsze, czy fototapeta do kuchni jest modna i jakie są o niej opinie

Moda trwa od wielu lat. Kuchnie się zmieniają, a ich wygląd podlega stałej metamorfozie. Zarówno na forach internetowych poświęconych kuchennym fototapetom jak i w aranżacjach projktowanych kuchni, motyw fototapety jest stale obecny. Podlega oczywiście zmianom w stylistyce. Jednego roku modne są storczyki, a w innym owoce, ale fakt, że fototapeta do kuchni jest modna i cieszy się stale rosnącą popularnością jest bezsporny.

Jak łatwo nakleić fototapetę na ścianę w kuchni - sprawdzony sposób

W Art.widi.pl sprzedajmy fototapety kuchenne ze zwiększoną odpornością na temperaturę. Ważna informacja, gdy chcesz nakleić dekorację przy kuchence. Piękne kolory rozświetlą przestrzeń i sprawią, że poranna kawa będzie smakowała wyśmienicie.
Zaskoczy Cię łatwość montażu. U nas zamawiasz fototapetę winylową na flizelinie więc nie smaruj jej klejem. Wystarczy, że klej naniesiesz (posmarujesz) na ścianę i dociśniesz do niej suchą tapetę. Prawda, że proste. Dlaczego tylko tyle napisaliśmy o montażu? Dlatego, że właśnie taki jest montaż - prosty i przyjemny.