Fototapety do kuchni 

U nas zamówisz laminowane fototapety do kuchni na wymiar ściany. Fototapety, które oferujemy z bliska oraz daleka wyglądają doskonale. Liczy się jakość zdjęcia użytego do wykonania fototapety. Taką jakość posiadają nasze wzory.

Możesz wybierać w typowo kuchennych motywach jak: owoce, warzywa, kawa, ciastka lub napoje. Specjalnie dla dekorowania kuchni zaprojektowaliśmy też serię fototapet z powtarzalnym wzorem tak zwane fototapety na metry. Możesz kupić dowolną szerokość i wysokość uzupełniając dekoracyjnie ścianę między meblami kuchennymi.

Są 249 fototapety
na stronę

Szukasz alternatywy dla kafelków. Znudziła Cię ściana z glazurą i chcesz stworzyć stylową przestrzeń w której z przyjemnością zjesz obiad lub przyjmiesz gości. Nasze propozycje fototapet do kuchni spełnią Twoje oczekiwania. Nasycona kolorystyka, trwałe i nie blaknące kolory, łatwość utrzymania czystości to tylko niektóre cechy oferowanych dekoracji. Nie możemy zaoferować Tobie fototapet papierowych, gdyż one nie sprawdzą się w kuchni. Proponujemy winylowe na fizelinie fototapety laminowane, które jak membrana nie dopuszczają wody na ścianę, ale jednocześnie pozwalają ścianie swobodnie oddychać.

Nasze fototapety do kuchni posiadają zwiększoną odporność na temperaturę i mogą zostać dopasowane do wymiarów ściany. Każda fototapeta może zostać zaprojektowana i wykonana na wymiar Twojej kuchennej ściany. Uwzględnimy wnękę na okap, otwory na gniazdka, płytę indukcyjną oraz zlewozmywak. Piękne kolory rozświetlą przestrzeń i sprawią, że poranna kawa będzie smakowała wyśmienicie.

Zaskoczy Cię łatwość montażu. U nas zamawiasz fototapetę winylową na fizelinie więc nie smaruj jej klejem. Wystarczy, że klej naniesiesz na ścianę i dociśniesz do niej rolkę, a następnie rozwiniesz i przyciśniesz. Prawda, że proste.