Fototapety do przedpokoju

Fototapety do przedpokoju uwzględniające charakter miejsca oraz optycznie powiększająca wnętrze. W godzinę zyskasz wspaniałą dekorację przedpokoju, która wzbudzi zachwyt u Twoich gości. Trwałe ozdoby ściany w przedpokoju w wersji laminowanej. Twój przedpokój jest wizytówką mieszkania. Zadbaj o niego. Nasze fototapety dedykowane do przedpokoju zachwycają nasyconymi kolorami oraz idealnie ozdobią nawet wąską ścianę - sprawdź aranżacje. Zamów na wymiar ściany. Czytaj więcej o fototapetach do przedpokoju

Są 85 fototapety
na stronę

W naszej galerii, tylko sprawdzone wzory fototapet dedykowanych do ozdobienia przedpokoju. Nie zastanawiaj się dłużej jaką fototapetę nakleić na ścianie swojego przedpokoju. Proponujemy najlepsze i sprawdzone wzory, które dopasujemy do wymiarów ściany. Możemy również zmienić kolor lub wykonać naklejkę na drzwi. Aranżacje fototapet w przedpokoju znajdziesz klikając w sklepie wybrany wzór. Jeżeli przeglądasz nasz na tablecie lub smartfoenie zaskoczy Cię piękna aranżacja zmieniającego się wnętrza. Przygotowując naszą ofertę braliśmy pod uwagę zarówno duże Hole jak i małe przedpokoje z wąskimi ścianami. Doskonałym pomysłem będzie aranżacja fototapety w przedpokoju tuż przy drzwiach wejściowych lub obok wieszaka. Wyobraź sobie, że zamiast jednolitej ściany masz przed sobą ozdobną - wielkoformatową dekorację - fototapetę z głębią, która sprawia, że przedpokój staje się większy. Tak. To jest złudzenie i za dekoracją nadal będzie ściana, ale Twoje zmysły zostaną zaangażowane w niezwykłej perspektywicznej formie przepastnych kanionów, krętych uliczek, kolumn lub drzew w parku. Na pewno zastanawiasz się jaka jest cena takiej ozdoby. Otóż już za 100 zł możesz wykonać całkowitą metamorfozę przedpokoju, którego pozazdroszczą Ci goście, a domownicy będą z niego dumni. Masz wątpliwości, czy dasz radę nakleić ozdobę samodzielnie - samemu? Nasze fototapety winylowe na fizelinie są nie tylko trwałe, ale i bardzo łatwe w naklejaniu. Gwarantujemy, że ich przypadkowe uszkodzenie jest wręcz niemożliwe, a naklejanie należy do najprostszych rodzajów tapet. Klejem posmaruj ścianę i dociśnij suchą fototapetę. Tak. To naprawdę jest proste i poprawisz wygląd swojego przedpokoju już w 30 minut.

Najlepsza fototapeta do wąskiego przedpokoju

W sklepie Art.widi.pl bardzo dbamy o wysoką jakość techniczną oraz wzornictwo fototapet do przedpokoju. Mają być trwałe, piękne i proste w naklejaniu. Solidne, gdyż przedpokój jest miejscem technicznie eksploatowanym. Piękne, gdyż w przedpokoju przywitamy gości, którzy powinni westchnąć z zazdrością na widok Twojej fototapety. Łatwość nakładania, aby każdy mógł udekorować wnętrze samodzielnie. Wracając do niewielkiej szerokości przedpokojowego pomieszczenia, otwiera ono niesamowite możliwości kreacji, ale stawia jednocześnie wysokie wymagania wobec rozdzielczości wzoru. Fototapeta w wąskim przedpokoju będzie oglądana z bardzo bliskiej odległości. Trzeba zadbać, aby wzór był idealny. Właśnie takie - idealne wzory mamy w swojej kolekcji. Z daleka, każda fototapeta jest ładna, ale podchodząc do niej zaczynamy zauważać szczegóły. Detale na fototapecie w przedpokoju będą miały kluczowe znaczenie. Wbrew pozorom takie wzory o wysokiej jakości są bardzo rzadkie - można pokusić się o stwierdzenie, że to białe kruki w dekoracji przedpokoju. Innymi wartościowymi cechami fototapety do przedpokoju będą:

  • zdolność optycznego powiększania
  • tworzenie, złudzenia głębi we wnętrzu wąskiego przedpokoju
  • aklimatyzacja w styl jaki ma przedpokój

Wspomniane cechy pozwolą na wybranie doskonale dopasowanej fototapety, która spełni najsurowsze wymagania domowników i wzbogaci przedpokój o uniwersalnie piękną ozdobę.

Optyczne powiększenie - fototapeta do małego przedpokoju

Zadanie jest proste. Naklejenie w przedpokoju fototapety z głębią sprawi, że mały przedpokój będzie wydawał się większy.Temat wzoru jest właściwie obojętny. Ważne, aby fototapeta do małego przedpokoju spełniała jeden warunek - przestrzenności.Takie fototapety z głębią mają typowe cechy optycznego powiększania przedpokoju. Fototapetę można nakleić na krańcową ścianę aby uzyskać jeszcze większe wydłużenie. Można też ją zaaplikować na dłuższej ścianie przedpokoju uzyskując efekt poszerzenia. Prawdopodobnie najlepszą i najciekawszą opcją dla małego przedpokoju będzie ten drugi wariant. Optyczne poszerzenie przedpokoju fototapetą jest możliwe i w Art.widi.pl możesz kupić taką dekorację. Warto przy naklejaniu fototapety do przedpokoju zadbać o jej trwałość. Stałe ocieranie się o ścianę powinno Cię zainspirować do zakupienia fototapety laminowanej.

Nowoczesna fototapeta do przedpokoju wspomaga uzyskanie efektu 3d

Wzornictwo fototapet stosowanych do ozdobienia ścian w przedpokoju stale się zmienia. Prawdziwą rewolucją są fototapety 3d, których perspektywa zachwyca, a zdolność optycznego powiększania jest chwalona przez projektantów wnętrz. Również i Twój przedpokój zyska na zastosowaniu w jego wnętrzu innowacyjnej fototapety 3d. Galeria Art.widi.pl zawiera wiele wzorów nowoczesnych fototapet w technologii trójwymiarowości, które spełniają ostre kryteria technicznej trwałości. Fototapeta w nowoczesnej formie bardzo często jest stosowana również jako innowacyjna matryca ozdób do niewielkich przedpokojów. Kompleksowa aranżacja motywu fototapety współgrając z motywem przewodnim przedpokoju nabiera doskonałych cech polecanych przez projektantów wnętrz. Prawdopodobnie jako jedynie w Polsce oferujemy darmową aranżację nowoczesnej fototapety w przedpokoju. Warto skorzystać z tej możliwości i sprawdzić jak będzie wyglądał przedpokój z naklejoną fototapetą.

Fototapety powiększające pomieszczenie - idealny sposób na większy przedpokój

Masz ochotę na powiększenie przedpokoju? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Fototapeta powiększająca przedpokój, to sprawdzony sposób na szybką metamorfozę wnętrza oraz spełnienie dekoracyjnych fantazji. W naszej galerii znajdziesz dedykowane do przedpokoju fototapety z motywami:
kwiatów,
uliczek,
tuneli,
nowoczesnych abstrakcji
Pamiętaj, że każda fototapeta powiększająca pomieszczenie może zostać wykonana na wymiar ściany w przedpokoju. Dopasowanie wymiaru sprzyja idealnemu położeniu elementów na licu fototapety. 

Dlaczego fototapeta w wąskim korytarzu jest mądrą decyzją

3 najważniejsze powody cechujące idealną ozdobę wąskiego korytarza, to:

  • jasne kolory
  • na wymiar
  • trwałość

Celowo pomijamy temat wzorów fototapet do korytarza, gdyż ten zależy od preferencji urządzającego wnętrze.Najważniejsze zasady cechujące doskonałą fototapetę na korytarz zostały ujęte w akapicie o fototapetach 3d powiększających wnętrze. Podobnie jak w przypadku przedpokoju, tak i korytarz stanie się przestronniejszy, gdy dobierzemy do niego fototapetę przestrzenną. Najmodniejszymi obecnie motywami są polecane fototapety do przedpokoju uliczki, które nawiązując do stylu architektury małych miasteczek o malowniczym wyrazie stają się naturalnym wzorem powiększającym wnętrze