Fototapety Magnolie 

Fototapeta magnolie jakich nie znasz. Kwitnąc tylko wczesną wiosną i to przez kilka dni nie możemy się nimi nacieszyć w naturze. Na szczęście możemy zaproponować zdjęcia kwiatów magnolii. Piękne i wyjątkowe kwiaty utrwalone na fototapecie będą cieszyły domowników przez cały rok. Płatki podobne odrobinę do lilii, a jednak bardziej kruche i wyrafinowane.

Są 8 fototapety

Nie znajdziesz ich w kwiaciarni. Delikatność magnolii nie pozwala na ich wykorzystanie w bukiecie. Jedyna szansa na zachowanie ich piękna leży w dekoracjach na ścianę wykonanych ze zdjęcia. Najczęściej kwiaty magnolii są różowo białe, ale twórcze prowokacje dekoracyjne pozwalają na ich kolorowanie. Możesz zamówić kwiaty w kolorze fioletowym, pomarańczowym, seledynowym lub turkusowym.


Fototapeta magnolia od strony technicznej.
Najpiękniejsze kwiaty wymagają odpowiedniej oprawy. Nie polecamy fototapet papierowych. Wprawdzie są tańsze, ale niska cena wpływa również na jakość. W naszym sklepie oferujemy jedynie fototapety winylowe na fizelinie. Trwałe i proste przy naklejaniu na ścianę. Dodatkowym atutem są zmysłowe chropowatości – struktury materiałów. Polecamy ziarno piasku lub tkany len.


Na jaką ścianę fototapeta z magnolią
Najlepiej na taką, która nie będzie zasłonięta przez meble. Zazwyczaj magnolie wypełniają całą powierzchnię wzoru. Duże kwiaty są piękne, ale wymagają przestrzeni aby mogły wyeksponować swój urok. Ściana w sypialni nad łóżkiem lub w salonie nad kanapą. Ciekawym miejscem będzie również łazienka do której polecamy fototapetę zmywalną – laminowaną.