Fototapety Maki

Zmysłowe i pachnące latem - fototapety maki na ścianę do salonu lub sypialni. Idealna kompozycja makowych płatków na tle zielonej łąki lub czarno białego tła traw. Tapeta maki wzbogaci Twoje wnętrze ciepłym kolorem czerwieni oraz niewinnym kształtem młodości obleczonym w lekko pomarszczone płatki. Kwiaty, które pokochasz w dekoracji wnętrza. Przyjmij makową dekorację w mieszkaniu, a odwdzięczy się kwiecistą łąkę lata. Każda fototapeta maki może zostać wykonana na wymiar ściany. Czytaj więcej o fototapetach z makami

Są 19 fototapety
na stronę

Radosny nastrój lata promieniujący z fototapety maki

Wspomnij, kiedy widziałaś ostatnio maki na żywo? Było lato, łąka lub “dziki” trawnik przy ulicy. Było słońce, gdyż to w jego promieniach maki rozkładają płatki. Było… tak, fototapeta maki, to wspomnienie lata, której jak w kropli bursztynu możesz zaczarować na ścianie swojego mieszkania. Pomyśl o pogodnych marzeniach, które się spełniają, otwórz zmysły na wiotką suknię makowych płatków. Ten stan oczarowania wniesiesz do swojego wnętrza razem z foto-tapetą. Maki są delikatne i wymagają do życia łąki. Ich piękno tworzone w ulotności kwiatów sprawia, że w kwiaciarniach… Tak. Maki mogą pojawić się w domu tylko jako temat dekoracji. W Twoim przypadku makowej fototapety. Prawdopodobnie pomyślisz, że jesteśmy zadufani w sobie sądząc, że możemy wiernie uchwycić piękno maków na fototapecie. Cóż. Po prostu sprawdź naszą wypełnioną makami galerię fototapet. Każdy wzór został przygotowany w określonym celu oraz adekwatnie do miejsca w jakim tapeta z makami ma zagościć.

Co wybrać do salonu: fototapeta czerwone maki, czy makowisko

Najładniejsze są te dekoracje, które podobają się Tobie. Bez krztyny sarkazmu mówiąc: nawet o tym nie wiedząc w dekorowaniu masz naprawdę duże doświadczenie. Codziennie rano wstajesz i ozdabiasz najważniejszą część świata: swoje dzieci i siebie. Czy uważasz, że wybór ubrania jest mniej istotny od wyboru ozdoby do wnętrza? Zachęcamy. Wybierając fototapetę maki do salonu posłuchaj właśnie siebie. Twoja wrażliwość jest najważniejsza i to ona podpowie najlepszy wzór fototapety. Maki będą więc spełnieniem Twoich marzeń o idealnie wyeksponowanych walorach Twojego salonu. To Ty zadecydujesz, czy wnętrze będzie ładniejsze, gdy wzbogacisz je o cudownie czerwone - pojedyncze pąki maków na tle nieba lub szarym tle łąki, a może lepsza będzie tapeta maki z tysiącem kwiatów zlewających się w barwny dywan okraszony promieniami zachodzącego słońca.

Kuchenna fototapeta w maki - oczywiście laminowana

Masz kuchnię. Tak wiemy, to pomieszczenie jest w każdym domu. Gdzie indziej można by ulepić pierogi. Twoja kuchnia jest bardzo wymagająca. Czasami ma zachcianki związane z makami, a innym razem pragnie małej metamorfozy. Może warto jej posłuchać. Tapeta maki, to naprawdę doskonały pomysł na umilenie kuchennych rewolucyjnych zmian żywieniowych. Nic tak nie wpływa na apetyt, jak zmiana wyglądu. Metamorfoza fototapetą z motywem maków jest idealnym pomysłem i możesz go wdrożyć w życie w każdej chwili. Szklanka czasu, szczypta determinacji i już. Ściana w kuchni została odmieniona i zamiast tego co było wcześniej pyszni się dumnie fototapeta maki wykonana w art.widi.pl na wymiar ściany. Możesz oczywiście kupić ją gdzie indziej, ale czy w tym “gdzie indziej sklepie” dostanie fototapetę winylową na flizelinie, laminowaną i do tego zmywalną oraz wodoodporną.

Interesująca fototapeta, bo z czerwonymi makami na szarym tle

Moda na szarości jest nieprzemijająca. Na targach dekoracyjnych słyszy się wprawdzie, że na szarość przyjdzie kres, że zastąpi ją błękit. Art.widi.pl wątpi. Kolor szary, to najlepszy na świecie kolor dla tła. Natomiast najlepszym tematem przewodnim tego tła będą czerwone maki. Tym sposobem znaleźliśmy się przy idealnie skomponowanej kolorystycznie dekoracji, a jest nią fototapeta maki na szarym tle. Czerwień płatków maków będzie tym intensywniejsza, im intensywniejsza będzie skala szarości. Zarówno białe tło, jak i ciemno szare postawi sprawę w jasnym świetle. Taka fototapeta z motywem maków będzie najładniejsza.

Prosty montaż i ładne maczki na ścianie

Montaż fototapety z makami jest prosty, łatwy i przyjemny. Pod koniec pracy zdziwisz się, że to już koniec pracy. Pomyślisz, że trudniej jest przejść przez skrzyżowanie na pasach niż nakleić fototapetę. Po prostu banalnie łatwy montaż. Powód jest jeden. Fototapeta jest wykonana na materiale winylowym z podkładem fizelinowym. Tym samym jako szlachetna, nie wymaga smarowania klejem. Twoja fototapeta z makami, aż do chwili dotknięcia ściany, klej może sobie co najwyżej pooglądać. Później. Na ścianie. Klej, którym ściana została pomalowana, przymocuje fototapetę i nie pozwoli jej odpaść. Tym samym w jedno popołudnie, Twoja ściana zyska na wspaniałym motywie zdobniczym o tematyce maku, którego pozazdroszczą sąsiedzi, a domownicy z dumą zasiądą przy niedzielnym obiedzie. Jeżeli, chcesz sprawdzić nasze zapewnienia, zadzwoń do jakiegokolwiek fachowca od klejenia tapet i zapytaj, czy fototapety, tapety lub okładziny wykonane na winylu z podkładem fizelinowym łatwo się nakleja. Jesteśmy pewni, że po-kiwa twierdząco głową.