Fototapeta na drzwi

W naszym sklepie Art.widi.pl zamówisz fototapety na wymiar drzwi. Prosty sposób przyklejania sprawia, że w szybko i łatwo udekorujesz drzwi w swoim mieszkaniu. Fototapetę laminowaną dedykowaną do ozdobienia drzwi możesz umyć dostępnymi na rynku lekkimi detergentami np. płynem do mycia naczyń. Każda nasza fototapeta dedykowana do ozdobienia drzwi jest gruba, a zatem nie uszkodzi się łatwo. Modne wzory, doskonała jakość i dedykowane materiały gwarantują, że Twoja fototapeta będzie ładna i trwała. Każdy wzór dostosujemy do wymiarów drzwi w Twoim mieszkaniu. Czytaj więcej o fototapetach na drzwi

Są 90 fototapety
na stronę

Dekorowanie drzwi - najważniejsze zasady

Ładne fototapety naklejone drzwiach potrafią sprawić, że poprawi się wygląd całego pomieszczenia. Możesz takie fototapety na wymiar drzwi bardzo prosto nakleić. Wystarczy troszkę mocnego kleju i po chwili będą ozdobione. Klej nanosimy na powierzchnię za pomocą pędzla lub wałka do malowania, natomiast fototapetę dociskamy suchą. Prosty montaż to niewątpliwa zaleta naszych drzwiowych dekoracji. Brzegi fototapet na drzwi możesz dociąć nożykiem po obrysie. Warto wspomnieć, że dla miejsc szczególnie narażonych na uszkodzenia, możesz zamówić fototapetę laminowaną, która jest wzmocniona, a jej techniczna strona jest wytrzymała. Laminowane fototapety na wymiar drzwi możesz zmywać i zawsze pozostaną czyste. Sprawdzonym sposobem na wybór idealnej ozdoby na drzwi jest sięgnięcie do tematyki lasu, uliczek lub kwiatów. Takie motywy będą pasowały prawie do każdego wnętrza. Pamiętaj bowiem, że dekorujesz wejście w jakimś wnętrzu (salonie, przedpokoju, sypialni) i za sprawą fototapety staną się one uzupełnieniem stylistyki tego pomieszczenia. Piękno tapety na drzwiach sprawi, że stylistycznie połączy się ona z wnętrzem. Czy wiesz, że częstą sztuczką dekoracyjną dla zamaskowania drzwi jest umieszczenie fototapety na drzwiach i na ścianie. Scalenie kompozycji na obu powierzchniach sprawi, że fototapeta na drzwiach wtopi się w kompozycję dekoru na ścianie. Jeżeli zastanawiasz się jak zamaskować drzwi i sprawić aby były niewidoczne napisz do nas. Przygotujemy specjalną - indywidualną ofertę fototapety obejmującej drzwi oraz ścianę wokół nich.

Dekoracje na drzwi, które powiększają wnętrze

Jedną z zalet naklejenia fototapety jest zmiana perspektywy wnętrza. Najczęściej drzwi nie są niczym zasłonięte, a zatem stanowią idealne podłoże dla dekoracji. Wybrany przez Ciebie motyw będzie zawsze widoczny, a zatem zadbaj aby komponował się on ze stylistyką pomieszczenia. Ozdoby na drzwiach nic nie zasłoni i będzie ona wyeksponowana. Prawidłowe dobranie odpowiedniego wzoru sprawi, że zwykłe drzwi za pomocą fototapety staną się ozdobą wnętrza. Poprawiając dekoracyjność swoich drzwi pamiętaj o kilku zasadach optyki:

  • jasne kolory powiększają
  • duże detale np pąk kwiatu - powiększają
  • perspektywa przestrzennej fototapety powiększa

Kierując się tymi trzema regułami fototapety naklejane na drzwi powinny być jak najjaśniejsze z dużą ilością detali oraz perspektywą. Wzory fototapet, które spełniają te drzwiowe kryteria, to:

  • włoskie uliczki
  • ukwiecone gałązki jabłoni
  • nowoczesne tunele

W galerii Art.widi.pl znajdziesz dużą gamę wzorów polecanych jakie możesz zastosować przy wyborze fototapet do swojego mieszkania. Możemy również ozdobić Twoje drzwi wzorami z banków zdjęć lub po prostu z Twojego albumu. Może masz jakieś piękne zdjęcie zrobione podczas wakacji. Wymagania techniczne dla fototapety z przeznaczeniem lica drzwi są do uzyskania nawet z małych aparatów amatorskich.

Dlaczego modne jest naklejanie fototapet na drzwiach

Zwróć uwagę jak wiele szyku zyskujesz dla swojego wnętrza dekorując drzwi fototapetą. Podobnym wyczuciem stylistycznym kierują się również inni. Moda na ozdabianie drzwi bierze się właśnie z wyczucia najlepszych rozwiązań stylistycznych. Ozdoby na wymiar drzwi spełniają je wszystkie stając się idealną bo niczym nie zasłanianą ozdobą wnętrza. Możesz takie tapety zastosować zarówno na skrzydle drzwiowym wewnętrznym po jednej stronie lica jak i na obie strony o różnej tematyce. Potrafią zaangażować drzwi w mieszkaniu do dzieła stylizacji wnętrza. Prawda, że brzmi kusząco? Jeżeli chcesz porady w sprawie jakie fototapety zastosować na drzwiach, które motywy są mode lub jakie wzory mają najczęściej zastosowanie w dekorowaniu, napisz do nas. Czekamy na Twój mail lub telefon w sprawie dekorowania na drzwi do Twojego mieszkania.