Fototapety New York

Tutaj kupisz fototapety New York na wymiar ściany wykonane na materiale winylowym na fizelinie. Proste w naklejaniu fototapety oraz piękne dekoracyjne struktury. Co oferuje nasza galeria fototapety New York. Przede wszystkim słynne żółte taxi, których nie pomylisz z żadnymi innymi samochodami na świecie. Taksówki jadące przez nowojorskie ulice pogrążone w nocy oraz w dzień. Po drugie słynne mosty Nowego Jorku: Brooklyn Bridge, George Washington Bridge i wiele innych. Piękne pasaże nadrzeczne w których tle znajdziesz charakterystyczne drapacze chmur. Nasze fototapety New York wykonujemy w manufakturze produkcji, która pozwoli Tobie na zrealizowanie nawet najbardziej niesamowitych marzeń o fototapecie na wymiar ściany oraz w dopasowanej kolorystyce.

Są 42 fototapety
na stronę

Po trzecie fototapety New York, to wieżowce sięgające chmur i otaczające słynne dzielnice Broadway, Manhattan, Queens. Specjalnie dla Ciebie wyszukaliśmy charakterystyczne dla New Yorku ulice: Madison Avenue, Fifth Avenue, West 44 th street, 8 th Avenuem w których ruch samochodów i nowojorczyków został uchwycony za dnia oraz w nocy. Nasze propozycje fototapety New York możesz traktować jako wskazówkę, gdyż galeria jest znacznie większa i sukcesywnie ją uzupełniamy. Pamiętaj, że wyszukamy dla Ciebie dowolny wzór. Jeżeli szukasz dekoracji czarno białej, niebieskiej lub w innym kolorze znajdziemy ją dla Ciebie. Mamy 87% skuteczności w odszukiwaniu wzorów fototapet nie do zdobycia.


Z czego zrobiona jest fototapeta New York
Nasza propozycja skupia się na trwałości oraz prostocie naklejania. Jedynym materiałem, który wypełnia te założenia jest fototapeta winylowa na fizelinie. Trwała od zewnątrz (dekoracyjny winyl) oraz prosta przy naklejaniu (fizelina). Pod naszymi fototapetami ściana oddycha – przepuszczają powietrze, ale zatrzymują wodę. Nie obawiaj się, Twoja tapeta z New Yorkiem nie wypłowieje! Używamy do druku tuszy o wysokiej odporności na działanie promieni słonecznych. Dajemy 5 lat gwarancji, że fototapeta nawet na nasłonecznionej ścianie zachowa intensywne kolory.


Gdzie nakleić fototapetę z New Yorkiem
Fototapety New York stanowią ponadczasowy temat dekoracyjny do każdego wnętrza. Możesz je zastosować zarówno w salonie jak i sypialni. Popularne i od wielu lat modne, dekoracje z miastem nie mogą przejść obojętnie wobec piękna najludniejszego miasta Ameryki.