Fototapety New York 

Tutaj kupisz fototapety z New York-iem na wymiar ściany. Przede wszystkim słynne żółte taxi, których nie pomylisz z żadnymi innymi. Po drugie mosty Brooklyn Bridge, George Washington Bridge i wiele innych.Są 41 fototapety
na stronę

Po trzecie wieżowce sięgające chmur i otaczające słynne dzielnice Broadway, Manhattan, Queens. Specjalnie dla Ciebie wyszukaliśmy charakterystyczne dla New Yorku ulice: Madison Avenue, Fifth Avenue, West 44 th street, 8 th Avenuem w których ruch samochodów i nowojorczyków został uchwycony za dnia oraz w nocy. Nasze propozycje fototapet z New Yorkiem możesz traktować jako wskazówkę. Wyszukamy dla Ciebie dowolny wzór. Jeżeli szukasz dekoracji czarno białej, niebieskiej lub w dowolnym innym kolorze znajdziemy ją dla Ciebie.


Z czego zrobiona jest fototapeta New York
Nasza propozycja skupia się na trwałości oraz prostocie naklejania. Jedynym materiałem, który wypełnia te założenia jest fototapeta winylowa na fizelinie. Trwała od zewnątrz (dekoracyjny winyl) oraz prosta przy naklejaniu (fizelina). Pod naszymi fototapetami ściana oddycha – przepuszczają powietrze, ale zatrzymują wodę. Obawiasz się, że Twoja tapeta z New Yorkiem wypłowieje? Niepotrzebnie. Używamy do druku tuszy o wysokiej odporności na działanie promieni słonecznych. Dajemy 5 lat gwarancji, że fototapeta nawet na nasłonecznionej ścianie zachowa intensywne kolory.


Gdzie nakleić fototapetę z New Yorkiem
Fototapety New York stanowią ponadczasowy temat dekoracyjny do każdego wnętrza. Możesz je zastosować zarówno w salonie jak i sypialni. Popularne i od wielu lat modne, dekoracje z miastem nie mogą przejść obojętnie wobec piękna najludniejszego miasta Ameryki.