Fototapeta New York

Oferujemy fototapety z motywem Nowego Jorku na wymiar ściany wykonane na materiale winylowym na fizelinie. Proste w naklejaniu dekoracje ścienne oraz piękne - ozdobne struktury. Co oferuje nasza galeria nowojorskiego klimatu? Przede wszystkim słynne żółte taxi, których nie pomylisz z żadnymi innymi samochodami na świecie. Taksówki jadące przez nowojorskie ulice pogrążone w nocy oraz w dzień. Po drugie słynne mosty Nowego Jorku: Brooklyn Bridge, George Washington Bridge i wiele innych. Piękne pasaże nadrzeczne w których tle znajdziesz charakterystyczne drapacze chmur. Nasze fototapety z tematem Nowego Jorku wykonujemy w manufakturze produkcji, która pozwoli Tobie na zrealizowanie nawet najbardziej niesamowitych marzeń o fototapecie na wymiar ściany oraz w dopasowanej kolorystyce.

Są 44 fototapety
na stronę

Po trzecie fototapety o tematyce nowojorskiej, to wieżowce sięgające chmur i otaczające słynne dzielnice Broadway, Manhattan, Queens. Specjalnie dla Ciebie wyszukaliśmy charakterystyczne dla New Yorku ulice: Madison Avenue, Fifth Avenue, West 44 th street, 8 th Avenuem w których ruch samochodów i nowojorczyków został uchwycony za dnia oraz w nocy. Nasze propozycje fototapety z tematem New York możesz traktować jako wskazówkę, gdyż galeria jest znacznie większa i sukcesywnie ją uzupełniamy. Pamiętaj, że wyszukamy dla Ciebie dowolny wzór. Jeżeli szukasz dekoracji czarno białej, niebieskiej lub w innym kolorze znajdziemy ją dla Ciebie. Mamy 87% skuteczności w odszukiwaniu wzorów fototapet nie do zdobycia.

Fototapeta New York

Kultowa fototapeta z New York, to taxi

Pamiętasz te słynne firmy z szybkimi samochodami, pościgami po ulicach Nowego Jorku? Tam zawsze są taksówki. Słynne taxi w kolorze żółtym stanowią kwintesencję Nowego Jorku. Fototapeta z tym motywem będzie spełnieniem amerykańskiego snu. Zyskasz ozdobę ściany, dzięki której jednoznacznie pokażesz, że lubisz ruch, prędkość, architekturę wielkiego miasta. Pędzące po ulicach Nowego Jorku taksówki staną się Twoim motywem przewodnim, a fototapeta zacznie działać na zmysły. Poczujesz energię i styl metropolii. Nasza propozycja fototapet z taxi Nowego Jorku skupia się na trwałości oraz prostocie naklejania. Jedynym materiałem, który wypełnia te założenia jest fototapeta winylowa na fizelinie. Trwała od zewnątrz (dekoracyjny winyl) oraz prosta przy naklejaniu (fizelina). Pod naszymi fototapetami ściana oddycha – przepuszczają powietrze, ale zatrzymują wodę. Nie obawiaj się, Twoja tapeta z New Yorkiem nie wypłowieje! Używamy do druku tuszy o wysokiej odporności na działanie promieni słonecznych. Dajemy 5 lat gwarancji, że fototapeta nawet na nasłonecznionej ścianie zachowa intensywne kolory.

Wybierz fototapetę z Nowym Jorkiem czarno białą

Temat wschodniego wybrzeża Ameryki stanowi ponadczasowy motyw dekoracyjny do każdego wnętrza. Możesz je zastosować zarówno w salonie jak i sypialni. Popularne i od wielu lat modne, dekoracje z miastem nie mogą przejść obojętnie wobec piękna najludniejszego miasta Ameryki. Nowy Jork sprawi, że Twój salon doskonale będzie współgrał z kolorem szarym lub jak powiedzą inni czarno białym. Dekoracyjności przydaje na pewno stylistyka oraz kolor. Jak wiesz szarości są modne, a mała czarna kojarzy się z espresso oraz szykiem i elegancją. Fototapeta w kolorach czarno białych z Nowym Jorkiem będzie więc idealną ozdobą do każdego wnętrza. Przypomnij sobie ten ekspresyjny klimat ozdoby ściennej, która stanowi kwintesencję ruchu ulicznego. Mówisz Nowy Jork i od razu widzisz ulice, nowojorczyków i filmy. Te najładniejsze są właśnie w kolorze czarno białym. Naklejając na ścianę w salonie lub sypialni fototapetę z tematem czarno białego Nowego Jorku zyskasz elegancką ozdobę, która oprze się "zębowi czasu". Podniesiesz swoje wnętrze o kilka stopni na liście najładniejszych pomieszczeń.