Fototapety powiększające wnętrze

W sklepie art.widi.pl kupisz fototapety optycznie powiększające wnętrze, które sprawią, że Twój salon, sypialnia lub przedpokój będą wydawały się obszerniejsze. Iluzja głębi jest niesamowita. Natychmiast po naklejeniu fototapety powiększającej wnętrze zauważysz, że nabrało ono szerokiej perspektywy. Pusta ściana otworzyła zmysły na motyw aranżowanej dekoracji. Każda fototapeta powiększająca wnętrze sprzedawana przez art.widi.pl jest winylowa na fizelinie i jest bardzo prosta w naklejaniu. Metamorfoza jest skuteczna i trwała. Dajemy 5 lat gwarancji na nieblaknięcie kolorów nawet na nasłonecznionej ścianie. Najważniejsze jest jednak złudzenie przestronności. Zwróć uwagę, że niezwykła zdolność fototapet do powiększania optycznego jest często wykorzystywana przez architektów wnętrz w aranżacjach. Fototapeta zaprojektowana w szczególny sposób złudzenia optycznego, potrafi wyczarować widok z głębią, którego udziałem będzie powiększenie wnętrza. Dbając o idealne dopasowanie wzoru na fototapecie do aranżowanego wnętrza oferujemy (prawdopodobnie jako jedyni w Polsce) darmową wizualizację wybranej fototapety dopasowanej do wymiarów wnętrza w prawdziwym - przesłanym przez Ciebie zdjęciu. Czytaj więcej o fototapetach powiększających wnętrze

Są 81 fototapety
na stronę

Wybrana fototapeta powiększająca wnętrze cechuje się mocno zarysowaną perspektywą, która daje złudzenie przestrzeni. Każda z fototapet może zostać wykonana w technice 3d z opcją "na wymiar ściany". Najmodniejsze fototapety powiększające wnętrze mieszkania należą kolumny zarówno w postaci grafiki jak i zdjęcia. Równo ustawione, zmniejszające się w oddalającej się linii horyzontu dają złudzenie głębi – optycznego poszerzenia mieszkania. Na ściany w przedpokoju nowoczesnym najlepszym rozwiązaniem będzie umieszczenie kolumnady z filarami wygenerowanymi graficznie. Naklejając taką fototapetę na lico ściany możemy przenieść powierzchnię podłogi w drugi wymiar wzoru przedstawionego na dekoracji.

Gdzie stosować optyczne powiększenie wnętrza

Najczęściej ten szczególny rodzaj dekoracji do których należy fototapeta powiększająca wnętrze jest stosowana w małych pomieszczeniach. Idealnym miejscem będzie wąski przedpokój, mała sypialnia na poddaszu. Doskonałym rozwiązaniem będzie również naklejenie fototapety z głębią w przedsionku lub wiatrołapie. Niewielkie wnętrza staną się dzięki takiej realizacji bardziej przestrzenne - zyskają optyczną metamorfozę. Stylistyka wzoru tapety z perspektywą powinna zostać kontynuowana i współgrać z dekorowanym pomieszczeniem. Ulubionym miejscem polecanym dla tapet z głębią są wąskie i wysokie ściany. Przykładowo, ściany przy załamaniu muru lub panele ozdobne. Podświetlając bocznym lub górnym światłem fototapetę powiększającą pomieszczenie, wyczarujesz we wnętrzu idealny klimat. Pobaw się światłem. Spraw, aby atmosfera dekoracji otworzyła przed Tobą nową przestrzeń.

Trzy główne zasady idealnej fototapety z optycznym powiększeniem

Najważniejsza jest wspominana wielokrotnie perspektywa. Oddalające się linie tworzą iluzję przestrzenności i sprawiają ogromną przyjemność w postrzeganiu pomieszczenia. Fototapeta powiększająca wnętrze jako wielkoformatowa dekoracja ma ogromny wpływ na zmianą wyglądu, a w tym przypadku na złudzenie jego powiększenia. Każdy chciałby mieszkać w większym mieszkaniu lub domu. Powiększając optycznie pokój stajemy się w jednej chwili właścicielami większej przestrzeni, która kojarzona jest z przepychem, ekskluzywnością i wyszukanym stylem. Doskonałym przykładem wzoru fototapety powiększającej wnętrze są schody w starej uliczce. Naturalna kompozycja perspektywy zmniejszających się stopni angażuje nasze zmysły zapraszając do odwiedzin w świecie z fotografii.