Fototapety uliczki 

Tutaj kupisz fototapety uliczki na wymiar ściany. Perspektywa kamieniczek, stare włoskie, francuskie lub greckie zaułki, które optycznie powiększą wnętrze. Dekoracje z uliczkami w naturalny sposób tworzą odległy horyzont i dają złudzenie głębi.

Są 54 fototapety
na stronę

Bardzo popularne i modne wzory najczęściej stosowane przy poprawie wyglądu przedpokoju lub sypialni. W galerii znajdziesz również uliczki w nocy, które rozświetlone latarniami wydobywają urok drobnych szczegółów: fasad kamieniczek, kutych w metalu balustrad, okiennic oraz opływających bruk cieni.


Z czego są zrobione fototapety z uliczką
W naszym sklepie kupisz winylowe fototapety na fizelinie, które są trwałe, a kolory nie blaknące. Dajemy 5 letnią gwarancję na to, że nawet w nasłonecznionym miejscu na ścianie, która stale jest w słońcu kolory nie wyblakną i pozostaną żywe. Zaskoczy Cię proste naklejanie tych fototapet. Wystarczy posmarować klejem ścianę i docisnąć do niej suchą fototapetę.


W jakim wnętrzu najlepiej będzie wyglądała fototapeta z uliczką.
Praktycznie każde wnętrze zyska na dekoracyjności, gdy zastosujemy powiększenie optyczne przy udziale fototapety z uliczką. Zwróć uwagę, że nie do każdego wnętrza będzie pasował konkretny wzór. Ciemne – nocne uliczki raczej nie będą współgrały z pokojem słabo nasłonecznionym. Do takiej sypialni lub salonu rozważ zastosowanie romantycznej, nasłonecznionej uliczki z błękitnym niebem i kamiennym traktem. Zasada im ciemniejsze pomieszczenie tym jaśniejszy wzór jest jk najbardziej wskazana. Bardzo często fototapetę z uliczką stosuje się w przedpokoju, gdzie daje złudzenie głębi tworząc imitację otwartej przestrzeni.