Fototapety uliczki

W Art.widi.pl kupisz fototapety uliczki na wymiar ściany. Perspektywa kamieniczek, stare włoskie, francuskie lub greckie zaułki, które optycznie powiększą wnętrze. Fototapety z motywem uliczek w naturalny sposób tworzą odległy horyzont i dają złudzenie głębi. Kupując fototapetę z uliczką zyskasz wspaniałą ozdobę ściany. W naszej galerii znajdziesz zarówno malownicze uliczki Włoch, Francji, Grecji jak i zaułki polskich miast brukowane historią. Dzięki fototapecie z uliczką poczujesz atmosferę klimatycznych zaułków otoczonych starymi kamienicami, kamiennym brykiem i śródziemnomorskich spacerów. Przywrócisz wspomnienia z idyllicznych wakacji, gdy wieczorny spacer uliczkami adriatyckich miast sprzyjał radosnym uniesieniom. Fototapeta uliczka może przywrócić tamte chwile. Uzyskując metamorfozę wnętrza zyskasz dodatkowo powiększenie wnętrza. Czytaj więcej o fototapetach z uliczkami

Są 58 fototapety
na stronę

Popularne i modne wzory fototapet z motywem uliczki najczęściej stosowane przy poprawie wyglądu przedpokoju lub sypialni. W galerii znajdziesz również fototapety uliczki w nocy - rozświetlone latarniami wydobywają urok drobnych szczegółów: fasad kamieniczek, kutych w metalu balustrad, okiennic oraz cieni na bruku. Temat tapet z uliczką warto zastosować, gdy chcemy optycznie powiększyć wnętrze architektonicznym, a zarazem ciekawym wzorem.

Magiczne fototapety uliczki romantyczne

Eksplozja dekoracyjnego piękna połączonego z optycznym powiększeniem wnętrza. Fototapeta z motywem romantycznej uliczki wyczaruje w Twoim wnętrzu przyjemną stylistykę zadumy i miłości. Dekorowanie miłością zawsze daje dobre rezultaty. Sprawdź romantyczny klimat fototapet z uliczkami z galerii Art.widi.pl Poczujesz, że Twój salon, sypialnia lub przedpokój zyskują bajkową scenerię romantycznej perspektywy uliczki. Najczęściej (prawdopodobnie za ciepłym klimatem) fototapety romantyczne z uliczkami przedstawiają małe miasta Włoch, Hiszpanii, Chorwacji. Przyodziane w kamienne domy wypełnione kwiatami idealnie wpisują się nurt sentymentalnej ozdoby. Gdy Twoja dusza tęskni do melancholii włoskich zaułków, którymi spacerowałaś podczas wakacji, możesz zachować ich obraz, a na pewno pomogą Ci w tym fototapety uliczki. Romantyczne z cieniowanymi promieniami słońca. Poczujesz się jak na spacerze.Tylko jeden krok dzieli Cię od metamorfozy. Sprawdź galerię.

Fototapeta uliczka

Przestrzenna fototapeta uliczka schody

Najpierw schody, później uliczka, a gdyby tak połączyć urocze schody z uliczką na fototapecie? W katalogu Art.widi.pl umieściliśmy kilka pięknych fototapet z uliczką i schodami. Możesz wybrać:

schody prowadzące w górę lub dół
szerokie lub wąskie
zacienione lub w słońcu
kamienne lub betonowe schodki

Najważniejsze cechy jakie charakteryzuje fototapeta uliczka schody sprowadza się do zmiany perspektywy widzenia ściany na której będzie naklejona. Musisz to wiedzieć. Gdy na fototapecie schody będą prowadziły w dół, wnętrze stanie się przestronniejsze, a gdy w górę - nabierze cech zamkniętej głębi. Warto wiedzieć, ale lepiej zobaczyć. Jeżeli masz na oku w naszej galerii jakąś modną fototapetę ze schodami w uliczce, to możesz (jeszcze przed jej kupnem) sprawdzić jak będzie wyglądała na Twojej ścianie. W naszym skepie Art.widi.pl jst to możliwe. Wyślij do nas zdjęcie salonu, sypialni… po prostu miejsca, gdzie ma zostać naklejona fototapeta uliczka schody, a nasz miły z natury i spokojny z upodobania grafik umieści zdjęcie w zdjęciu. Zobaczysz efekt końcowy zanim rozpoczniesz metamorfozę. Jedna wizualizacja jest darmowa. Warto skorzystać.

Paryż na ścianie: fototapety uliczki francuskie

Miasto miłości, kraj radości. Kochasz Francję? My też darzymy Ją ciepłym uczuciem. Gdyby ściany mogły pomieścić tylko jeden wzór fototapety, na pewno wybralibyśmy klimat Francji. Dla miłośników architektury fototapety uliczki francuskie, to idealne rozwiązanie dekoracyjne. Estetyka tapety opiera się na historii Francji, jej sztuce i kulturze. Sądzisz, że to słowa na wyrost? Nic podobnego. Na fototapecie z francuską uliczką znajdziesz przede wszystkim wiekowe zaułki pełne fasad starych kamieniczek. To w cieniu francuskiej uliczki poczujesz awanturniczą naturę powieści, a na krawężniku jak na linie rozpoznasz ślad teatru pantomimy. Czy wiesz, że pantomima powstała z przymusu urzędniczego? Linoskoczkowie, którzy marzyli o wystawianiu sztuk teatralnych wywalczyli po długiej batalii zgodę na wystawianie sztuk, ale pod dwoma warunkami: aktorzy przed rozpoczęciem występu muszą stanąć na sznurze, aby nie zapomnieli skąd się wywodzą, a dodatkowo muszą milczeć. Jak grać? Grać pantomimą Arlekina, Kolombiny i Pierrota. Szelmowskiego i pogodnego służącego. Taka jest Francja i takie są fototapety francuskie uliczki. Pogodne i romantyczne.

Wyjątkowa fototapeta uliczka czarno biała

W galerii fototapet art.widi.pl znajdziesz wiele pięknych uliczek, ale … najpiękniejsze są w kolorze czarno białym. Jednolita kolorystyka zwiera klimat śródziemnomorski z bawarskim. Inne miejsca, ale dzięki ujednoliceniu koloru pasują do siebie. Fototapeta uliczka czarno biała będzie doskonałym motywem zarówno do wnętrza tradycyjnych jak i nowoczesnych. Możesz sprawdzić aranżacje fototapet z motywem czarno białej uliczki. Przekonywujące dowody najlepiej zobaczyć. Bezpieczeństwo stylistyczne jak widzisz, jest w przypadku fototapet czarno białych, bezkonkurencyjne. Niezależnie od miejsca z którego pochodzi temat uliczki, niezależnie od kontynentu, regionu, kraju… dekoracja będzie spójna.

Klimat karnawału - fototapety uliczki weneckie

Cudownym pomysłem udekorowania enklawy północy Włoch jest naklejenie na ścianę fototapety z uliczką wenecką. Miasto kupców, pełne arkad, balkonów, ciepłych słów szeptanych przez kochanków. Fototapeta wenecka uliczka odmieni Twoje mieszkanie i sprawi, że świtem obudzisz się na tarasie z widokiem na kanały i gondole. Przyznaj, że widok jest bardzo miły, a radość z posiadania w mieszkaniu skrawka Wenecji - kusząca. Idealnie skrojona na wymiar ściany fototapeta z motywem uliczki weneckiej poprawi wygląd wnętrza oraz ukaże gościom odwiedzającym Twoje mieszkanie, gdzie mocniej bije Twoje serce.

Ten klimat Cię zachwyci - uliczka z motywem włoskim

Jakkolwiek wiele fototapet z uliczkami jest pięknych to mamy dla Ciebie prawdziwy bestseller architektoniczny związany z kamiennymi starymi zaułkami. Uwaga! Najdoskonalsza “na pokładzie”, fototapeta z tematem Włoch. W galerii art.widi.pl kupisz przetestowaną na wielu ścianach tematycznie związaną z Włochami, a historycznie z romantycznym renesansem, na wsi pełnej zakamarków - uliczka. Właśnie, ta “uliczka w Italii” na fototapecie. Masz ochotę na remoncik, lub zupełnie niewielki lifting? na pewno powinnaś zainteresować się tą piękną fototapetą z motywem włoch, którą zamówisz w rozmiarze dopasowanym do wymiarów ściany.  Już o tym pisaliśmy, ale dobrego nigdy za wiele. Więc, możesz za darmo sprawdzić jak będzie wyglądała ściana w Twoim mieszkaniu, gdy nakleisz na nią fototapetę włoskich zaułków. Skorzystaj. Wyślij do nas zdjęcie swojego pokoju lub sypialni, a my zaaranżujemy w nim dekorację.