Fototapety wodospady

Fototapety z wodospadami. Potężne kaskady wodne lub niewielkie załamania strumyków. Fototapeta z wodospadem świetnie pasuje do łazienki lub salonu. Każda z prezentowanych w sklepie fototapet może zostać wykonana w dowolnej kolorystyce i rozmiarze.

Są 20 fototapety
na stronę

Woda jest źródłem wszelkiego życia, stanowi nieco ponad 70% powierzchni całej ziemi. To ona sprawia że latem w gorący dzień doznajemy orzeźwienia, pozwala zregenerować nasze ciało po ciężkim dniu pracy. Ta najczęściej występująca na ziemi ciecz jest również wielkim artystą natury. Przez tysiące a nawet dłużej lat drąży skały i ziemie wypłukując z niej minerały. W wyniku tego powstają fantastyczne miejsca wyglądające jakby wyciągnięte prosto z baśni: Adrspach “Skalne miasto” w Czechach, czy Wielki kanion w Arizonie

Jednakże prawdopodobnie najwspanialszym tworem wody jest wodospad. Gdy rzeka pędząca w swym korycie traci nagle swój grunt pod “nogami” spada tworząc fantastyczny motyw. Właśnie zdjęcia wodospadów takich jak jeziora plitwickie może stać się koronną ozdobą całego wnętrza.

Wzory z wodospadami są bardzo pozytywnymi motywami, podczas gdy wiele wzorów na przykład abstrakcyjnych sprawi że wnętrze stanie się ładniejsze motyw wodospadu niesie ze sobą znacznie więcej korzyści. Począwszy od kolorów czyli zieleni, która poprawi nam nastrój, ukoi nerwy, oraz pomoże zrelaksować by szybciej zregenerować siły, błękit który zazwyczaj występuje w wodospadzie z bielą, orzeźwi oraz rozjaśni całe wnętrze. Zatem sama kolorystyka doskonale nadaje się zarówno do sypialni jak i łazienki. Oczywiście kolory to jedynie element całego wzoru, niezwykle ważnym pozostaje ruch uchwycony na wzorze. Spadająca woda nada całej dekoracji dynamizmu co uwidoczni ją na tle całego wystroju.

Motywy z wodospadami najlepiej prezentują się na fototapetach winylowych na podłożu fizelinowym. Dekoracyjna faktura ziarna piasku tworzy pół matową powierzchnię która doskonale nadaje się do ekspozycji takich wzorów.