Wykonamy fototapetę dostosowaną do wymiaru Twojej ściany !

Wystarczy pięć kroków, a zamówisz fototapetę dokładnie dopasowaną do swojej ściany.

 

 

Krok 1 Wybierz wzór, jaki udekoruje Twoją ścianę. Specjalnie dla Twojej wygody wzory fototapet przypisaliśmy do odpowiednich kategorii. Po lewej stronie możesz wybierać z kategorii tematycznych:

 

Kliknij na wybrany przez siebie wzór  ----> My wybraliśmy wzór "Dzika róża"

fototapety na wymiar ściany

 

 

Krok 2Po kliknięciu, natychmiast przeniesiesz się na następną stronę, gdzie będziesz mógł dokładniej zapoznać się z fototapetą. Między innymi sprawdzisz w jakich rozmiarach możesz kupić interesujący Cię wzór. Dłoń na obrazku wskazuje miejsce, gdzie należy kliknąć aby sprawdzić dostępne rozmiary fototapet.

jak zamówic ototapetę na metry

 

 

 Krok 3Po kliknięciu w miejsce, gdzie wskazywała dłoń, pojawiła się rozwijana lista z dostępnymi rozmiarami fototapet. Sprawdź, może na liście jest rozmiar fototapety, który spełni Twoje oczekiwania.

fototapeta na metry - kto sprzedaje

 

 

Krok 4Jeżeli, żaden z rozmiarów nie pasuje do Twojej ściany, to wykonamy fototapetę na Twoje życzenie. Zadaj pytanie przez "formularz zapytań". Kliknij w miejscu, gdzie wskazuje dłoń, a otworzy się strona z formularzem.

tapeta na ścianę

 

 

 Krok 5Po przeniesieniu się do "formularza zapytań" podaj: imię i nazwisko, mail, telefon oraz wpisz swoje pytanie, pamiętając o podaniu rozmiaru fototapety na wymiar (szerokość x wysokość).

 

W odpowiedzi otrzymasz:

 

1. Wizualizację fototapety (zdjęcie) dostosowaną do Twoich rozmiarów

2. Koszt wykonania fototapety na wymiar

3. Informacje w jaki sposób złożyć zamówienie.

sklep z fototapetami na wymiar

 

 

 

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania zadzwoń lub napisz do nas:


telefon: 723-55-725

 

mail: art@widi.pl